Heida 2. Heidai praverčia , ko išmoko. Johanna Spyri

 • Heida 2. Heidai praverčia , ko išmoko. Johanna Spyri

  Kaina 17.30
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Heida žvalgėsi į visas puses. Linksmai linguojančios gėlės, mėlynas dangus, džiugi saulės šviesa, ore smagiai sklandantis paukštis – viskas taip gražu, taip gražu! Heidos akys spindėjo palaima.

  Heidos pasaulis – pilnas paprasto kasdienybės grožio. Ji gyvena kartu su mylimu seneliu, kasnakt miega šieno lovelėje ir kasryt atsigėrusi šviežio pieno keliauja į kalnų pievas ganyti ožkų drauge su piemeniu Pėteriu, o grįžusi skaito giesmes jo močiutei, kuri jau per prastai mato, kad galėtų skaityti pati. Ir dar Heida labai labai laukia, kada pas ją atvyks pasisvečiuoti Klara – ligota mergaitė, su kuria susidraugavo viešėdama Frankfurte.

  Viskas, ko imasi Heida, atneša daug džiaugsmo ir jai, ir visiems aplinkiniams. Užkrečianti mergaitės energija ir begalinis noras padėti suteiks šilumos bei vilties tiek brangiems Heidai žmonėms, tiek šios knygos skaitytojams.

  Kuo ši knyga naudinga:

  - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
  - Jaukios, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį
  - Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija
  - Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas
  - Skaitant talentingai parašytas ir iliustruotas istorijas, lavinamas vaiko skonis ir skatinamas domėjimasis knygomis

  Šveicarų rašytojos Johannos Spyri (1827–1901) „Heida" – iki šiol aktuali literatūros klasika bei vienas žinomiausių šveicarų kūrinių. Tai įkvepianti ir šilta istorija apie mergaitę, gyvenančią aukštai kalnuose kartu su atsiskyrėliu seneliu. Heida rūpestingumu, optimizmu, tvirtu tikėjimu bei šiltu bendravimu ne tik žavi visus aplinkinius, bet ir geba pagydyti liūdesį.

  „Heida" originaliai buvo išleista dviem knygomis – „Heidos mokslo ir kelionių metai" bei „Heidai praverčia, ko išmoko". Tai – antrasis pasakojimas apie šauniąją mergaitę. 

  Leidimo metai: 2021, Puslapių skaičius: 136

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti