Andrius Kleiva. Ką veikia Japonija

 • Andrius Kleiva. Ką veikia Japonija

  Kaina 24.53
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tyto alba
 • Kaip atrodo Japonija iš vidaus, ką apie save ir kitus galvoja salų šalies žmonės, kai lietuvis su jais kalbasi japoniškai? Kas jiems svarbu?

  Andrius Kleiva – Paryžiaus politinių mokslų insti¬tuto absolventas, tinklaraštininkas ir LRT radijo ben¬dradarbis, pratęsęs studijas viename Tokijo universi¬tetų ir apie tai (bet ne tik) parašęs bestseleriu tapusią knygą „Kaip veikia Japonija“. Dabar jis dirba Tokijuje, komentuoja japoniškas aktualijas lietuviškoje žiniasklaidoje ir vis geriau pažįsta Japoniją. Apie tą pažini¬mą – antroji jo knyga „Ką veikia Japonija“. Andrius Kleiva sako: „Ši knyga ieškos ne tik tų, kurie jau skaitė „Kaip veikia Japonija“ ir dabar nori sužinoti „Ką“. Ne tik ketinančių Japoniją suprasti prieš tikrąją kelionę ten, ne tik Japonijoje jau keliavusių ir norinčių jos emocijų tęsinio, bet ir tų, kurie Japonijai visiškai abejingi. Tai ne viską išaiškinanti knyga apie šalį, o di¬delių ir mažų temų rinkinys apie tą pačią kasdienybę, tik kitoje planetos pusėje.“

  „Ką veikia Japonija“ – knyga apie Japoniją be įvaizdžio, tokią, kokią ją autorius mato, pats tapdamas jos dalimi. Tai ir pokalbiai su žmonėmis, kurie įvairiausiose Japonijos vietose užsiima visiš¬kai skirtingais, bet labai įdomiais dalykais. Tačiau tai ir žvilgsnis ten, kur atvy¬kėlis vargiai pateks, o patekęs – nedaug ką supras. Į japoniškas laidotuves. Į japonišką medici¬nos įstaigą. Čia ir istorijos apie tai, kaip japonai žiūri į maistą ir ką jie valgo. Kuo jie tiki ir ko¬dėl. Kaip renkasi būstą ir kokie japoniškos kaimynystės ypa¬tumai. Kaip japonai dirba ir ką jie veikia, kai randa laisvo laiko.

  Tai ne bandymas pasijusti vi¬sažiniam, o smalsus, gyvas, as¬meniškas ir autentiškas žvilgs¬nis į Japonijos kasdienybę iš vidaus. Žvilgsnis, kupinas pa¬garbos, noro suprasti ir gebė¬jimo pasijuokti iš lietuvius ir japonus skiriančių, o kartais – siejančių dalykų.  

   Puslapių skaičius: 384, Leidimo metai: 2023-01-24, Formatas: 24x17,2x2,4 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti