100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą. Inga Viltrakienė, Margarita Purlienė

 • 100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą. Inga Viltrakienė, Margarita Purlienė

  Kaina 12.67 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Šviesa
 • Šis leidinys yra pagalba abientui, pasirinkusiam laikyti valstybinio biologijos brandos egzaminą, susisteminti įgytas biologijos žinias, dar kartą prisiminti, kas yra žinoma pagal Valstybinių brandų egzaminų (VBE) programą. Tai glaustas biologijos kurso sąvadas ir patarimai, kaip atlikti užduotis ir įsivertinti žinias. Kodėl šimtas patarimas? Tiek taškų autorės linki abiturientams surinkti per biologijos egzaminą.
  Pirmoje knygos dalyje „Pasikartok, įsisąmonink, suprask“ aiškiai išdėstytą informaciją, kuri reikalinga pagal konkrečią VBE programos punktų reikalavimus. Taip pat rasite nuorodų sistemą, susiejančią leidinyje pateikiamą informaciją platesniam požiūriui susidaryti. Tai sunku problemų sprendimo ir kitų uždavinių. Čia pateikti ir detalių pagal VBE programą numatomų praktinių darbų aprašymai bei nuorodos į praktinių darbų vaizdo įrašus, parengti specialiai šiam leidiniui.
  Antroje knygos dalyje „Išnagrinėk, kaip atlikti užduotis“ rasite, kaip perskaityti, išanalizuoti ir suprasti užduotį, kaip atlikti praktinius darbus, interpretuoti duomenis, kritinio mąstymo užduotis.  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti