Abbie Greaves. Visas mums duotas laikas

 • Abbie Greaves. Visas mums duotas laikas

  Kaina 16.42 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Baltos lankos
 • Megė ir Frenkas ilgus metus buvo tobulos santuokos pavyzdys, tačiau jau pusę metų jie vienas kitam neištarė nė žodžio. Namai, kuriuos kadaise gaubė džiaugsmas ir nesibaigiantis juokas, dabar sklidini spengiančios tylos ir neišsakytų tiesų. Vieną dieną, nebepajėgdama pakelti santuoką sukausčiusio šalčio, Megė išgeria saują migdomųjų tablečių.
  Mėgindami išgelbėti Megės gyvybę, gydytojai sukelia dirbtinę komą. Palinkęs prie nuolat pypsinčių aparatų apsuptos bežadės žmonos, Frenkas jaučia turįs pagaliau prabilti, nes tai galinti būti paskutinė jųdviejų galimybė. Tik kasdien sėdėdamas šalia ir perpasakodamas kiekvieną nuo pirmosios jųdviejų susitikimo dienos išgyventą akimirką, kiekvieną šypsnį ir nuvogtą žvilgsnį, jis paskatins ją dar kartą pramerkti akis. Juk tai negali būti jų pabaiga?
  „Nepaprastai gražu.“
  Jojo Moyes
  „Nuoširdu ir tikra.“
  Santa Montefiore
  „Kupina gyvenimo išminties, grožio ir liūdesio.“
  Josie Silver
  „Nusipelno visų pagyrų.“
  Cosmopolitan

  Abbie Greaves (Ebi Gryvs, g. 1992) Oksforde baigė literatūros studijas, dirbo leidybos srityje. Vieną dieną laikraštyje perskaitė straipsnį apie daugiau nei 20 metų nesikalbėjusią japonų sutuoktinių porą, ir taip kilo mintis parašyti debiutinį romaną „Visas mums duotas laikas“. Romanas pateko į geriausių 2020-ųjų „Stylist“, „Independent“, „Her“, „Woman & Home“ knygų sąrašus ir buvo pasirinktas „BBC Radio 2“ skaitytojų klubo knyga.
   Puslapių skaičius: 304, Leidimo metai: 2021-03-31, Formatas: 21x14,5x2,6,  Svoris: 440g. 

 • Alternatyvios prekės

  Asha Lemmie. Penkiasdešimt lietaus vardų

  Nuoširdi, širdį verianti istorija.

  19.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti