Brian Tracy. Rinkinys "Maksimalus pasiekimas + Tikslai"

 • Brian Tracy. Rinkinys "Maksimalus pasiekimas + Tikslai"

  Kaina 8.99 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Visi tikslai yra pasiekiami, jei tik drįstate jų siekti.

  Kodėl vieni žmonės įstengia pasiekti visus savo tikslus, o kiti apie geresnį gyvenimą tik svajoja? Populiarus autorius, paskaitininkas ir konsultantas Brajanas Treisis (Brian Tracy) tvirtina, kad kelias į gyvenimo viršūnę jau atrastas. Šimtai tūkstančių, net milijonai žmonių pradėjo nuo nulio ir sulaukė didžiausios sėkmės. Šioje knygoje Brajanas Treisis pateikia svarbiausius principus, kuriais turite vadovautis siekdami savųjų tikslų.

  Brajanas Treisis siūlo skaitytojams paprastą, tačiau veiksmingą sistemą, kuri padeda užsibrėžti tikslus ir jų siekti.

  Jūs geriau pažinsite save, atskleisite savo privalumus ir trūkumus, išmoksite pasikliauti savo jėgomis, įveikti kliūtis ir spręsti problemas, kurios pirmiau atrodė neišsprendžiamos.

  Jums neliks neįmanomų tikslų.

  Ši sistema, kai ją įvaldysite, lydės jus visą gyvenimą.

  Brajanas Treisis konsultuoja kompanijas bei paskirus žmones, skaito paskaitas įvairiose pasaulio šalyse ir surenka didžiules auditorijas. Tarp jo klientų tokiso garsios kompanijos kaip IBM, Xerox, McDonnell Douglas, Hewlett Packard, Ford, Federal Express ir daugelis kitų.
  Knyga „Maksimalus pasiekimas”

  Ši knyga skirta ambicingiems žmonėms, kurie nori paspartinti savo kelionę sėkmės link.

  Brianas Tracy suformulavo 12 bendrų principų, kurių turi paisyti kiekvienas, kas nori pakilti į pačią sėkmės viršūnę. Jūs sužinosite, kaip traukti prie savęs reikalingus žmones, vertingas idėjas ir palankias galimybes – tai padės jums siekti užsibrėžtų tikslų. Perskaitę šią knygą išmoksite valdyti savo likimą, tapsite finansiškai nepriklausomi ir išsiugdysite naujų įpročių, kurie būdingi sėkmės lydimiems žmonėms. 

  Puslapių skaičius: 576, Leidimo metai: 2020-11-03, Formatas: 17x11x3, Svoris: 280g.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti