Didybė ir niekingumas. Istorija apie Churchillį. Erik Larson

 • Didybė ir niekingumas. Istorija apie Churchillį. Erik Larson

  Kaina 26.09 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Briedis
 • „Didybė ir niekingumas“ išrinkta viena geriausių metų knygų tokiuose leidiniuose kaip The New York Times Book Review, Time, Vogue, NPR, The Washington Post, Chicago Tribune, The Globe & Mail, Fortune, Bloomberg, New York Post, The New York Public Library, Kirkus Reviews, LibraryReads, PopMatters.

  Tą dieną, kai Winstonas Churchillis buvo paskirtas ministru pirmininku, Adolfas Hitleris įsiveržė į Olandiją ir Belgiją. Lenkija ir Čekoslovakija jau buvo nugalėtos, o Diunkerko evakuacija prasidėjo po dviejų savaičių. Hitleris surengė daugybę aviacijos antpuolių, per kuriuos žuvo 45 000 britų. Churchillio pareiga buvo išsaugoti savo šalies vienybę ir įtikinti prezidentą Rooseveltą, kad Britanija yra dėmesio verta sąjungininkė, pasiryžusi kautis iki galo.

  Erikas Larsonas atskleidžia, kaip Churchillis mokė Britanijos žmones „būti bebaimius“. Tai istorija apie politinį balansavimą ant prarajos krašto, kartu ir intymi šeimos drama, kurios veiksmas rutuliojasi ministro pirmininko užmiesčio name Čekerse, karo metų Churchillio užuovėjoje Dičlyje, kur jis su bendražygiais vykdavo, kai šviesdavo pilnatis ir bombardavimo pavojus būdavo didžiausias, ir, žinoma, Dauning Strite 10 Londone. Pasitelkęs dienoraščius, originalius archyvų dokumentus ir slaptus žvalgybos raportus (kai kurie iš jų tapo prieinami visai neseniai) Larsonas naujai pažvelgia į Londono tamsiausius metus istorijoje.

  Knyga „Didybė ir niekingumas. Istorija apie Churchillį, jo šeimą ir kovą su Vokietija jai bombarduojant Didžiąją Britaniją“ nukels skaitytojus į tikros lyderystės laikus, kai Churchillio iškalba, drąsa ir atkaklumas suvienijo visą šalį ir šeimą.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 536, Formatas: 17x24  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti