Imunitetą stiprinantys augalai. Sigutis Obelevičius

 • Imunitetą stiprinantys augalai. Sigutis Obelevičius

  Kaina 6.76 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Žolelių arbatomis, tinkama mityba, sveiku gyvenimo būdu imunitetą reikia stiprinti ne tuomet, kai susergate, o nuolat, ypač rudenį ir žiemą, kai trūksta saulės, kai kimba peršalimo ligos, ir, žinoma, virusinių ar bakterijų sukeliamų ligų protrūkių, epidemijų ar pandemijų metu.

  Imunitetą stiprina ne tik česnakai ir citrinos. Gamtoje egzistuoja ne viena dešimtis augalų, kurie žmogaus organizmą veiksmingai saugo nuo įvairių infekcijų, o užklupus ligai – gydo. Daugelis jų auga šalia mūsų: miškuose, soduose, gėlių ir prieskonių darželiuose.

  Naujausia žinomo gamtininko, aplinkosaugininko Sigučio Obelevičiaus knyga „Imunitetą stiprinantys augalai“ – itin savalaikis, išsamus žinynas kiekvienam, kuriam aktualu kuo natūralesniu būdu įgyti atsparumą įvairioms ligoms.

  · Biochemine sudėtimi juodųjų serbentų uogos yra vieni vertingiausių gamtos sukurtų maisto produktų. Joms savo verte nė iš tolo neprilygsta citrusiniai atogrąžų vaisiai.
  Kaloringumu dilgėlės prilygsta bulvėms, jos dukart maistingesnės už morkas, o geležies gausa joms neprilygsta jokia kita daržovė.
  Pavasarinių raktažolių lapai galėtų būti lengviausiai pasiekiama kiekvieno lietuvio imunitetą stiprinanti priemonė, nes pakanka vos dviejų lapelių, kad organizmas gautų vitamino C paros normą.
  Hipokratas pagal vaistines savybes vynuoges prilygino medui ir motinos pienui.

  DAUG VERTINGOS INFORMACIJOS

  GAUSYBĖ RECEPTŲ

  ĮDOMYBĖS 

   

   Puslapių skaičius: 232,  Leidimo metai: 2021-08-05, Formatas: 23x17x2,1 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti