Bela Blu

 • Bela Blu

  Kaina 14.88 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Šiuolaikinis meilės romanas gali būti ne tik romantinis ar erotinis, bet ir psichologinis, mistinis, net fantastinis. Esama ir tokių, kurie pasižymi visomis šiomis ypatybėmis. Septintoji Indrės Jonušytės knyga „Bela Blu" yra būtent toks įvairiapusis literatūros kūrinys. Įdomi ir pavykusi realaus ir irealaus plano dermė. Žmonių santykiai plėtojami psichologiškai ir įtikinamai. Itin sodriai perteikiamas Graikijos koloritas.

  Indrė Jonušytė: „Šįkart dalinuosi nenuspėjama knyga. Apie ką „Bela Blu"? Pirmiausia – apie nuostabią Viduržemio jūros salą Korfu, paukščius ir vienus gražiausių pasaulyje paplūdimius, maistą ir muziką, apie vasarą, kokią daugelis gali tik įsivaizduoti. Ji – apie žmonių santykius ir sapnus, kurie kartais būna per trumpi, per sudėtingi, per baisūs, o kartais net ne santykiai ir ne sapnai. „Bela Blu" yra apie moterį, kuri iš pradžių rado pabaigą, o pabaigoje pradžią. Apie miestą, už nušiurusių fasadų slepiantį magiškus sodus, ir šalia alsuojančią įnoringą jūrą, galinčią virsti portalu į kitą ar bent jau kitokį gyvenimą".

  Jeigu jus domina naujosios bangos lietuvių emigrantų gyvenimas plačiajame pasaulyje, jeigu jums rūpi tų žmonių jausmai, meilė, skausmas, pažinimas, atradimai ir prarastys, jeigu esate buvęs Graikijoje arba norėtumėte ją aplankyti, jeigu mėgstate tokias rašytojas kaip Izabel Allendė ar Fransuaza Sagan ir esate „lėto skaitymo" šalininkė ar šalininkas, ši knyga „Bela Blu" - jums. 

  Puslapių skaičius:356, Leidimo metai: 2021-01-24, Formatas: 21x15x2,7, Svoris: 430g. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti