Jurga Baltrukonytė. Dvynukai sekliai pavojuje

 • Jurga Baltrukonytė. Dvynukai sekliai pavojuje

  Kaina 13.59 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Alma littera
 • Jei patinka pavojingi nuotykiai, siaubas ir paslaptys, bet ir gerai pakikenti, ši knyga – tavo grobis!

  Dvynukai Paula ir Nojus – nepaprasti vaikai. Jų tėtis, garsus mokslininkas Plumbergas, bėgdamas nuo miestui gresiančios katastrofos, pastatė savo šeimai ypatingą namą – burbulą. Ten saugu, bet šeima negali gyventi ramiai žinodama, kad miestui gresia didelis pavojus.

  Dvynukai tampa sekliais. Jų tikslas – aptikti fabriką, kur auginamos mirtinos bakterijos. Taip jie patenka į siaubingą mokyklą ir turi susidraugauti su nusikaltėlio dukra Liza. Ji labai keista ir neturi draugų.

  Kartu su Paula ir Nojumi tirdami nusikaltimą susipažinsite su keisčiausia mokytoja Leoparde, blogiausia pasaulyje virėja Grendalinda, siaubą varančiu sargu Lopeta ir kate Kruopa. Ji įkrito į žalių dažų kibirą ir dabar visiems primena ateivį.

  „Tai juokinga nuotykių knyga, kurioje užkoduota draugystė ir kiti svarbiausi dalykai, – sako autorė Jurga Baltrukonytė. – Ar tikrai pinigai svarbiausi gyvenime? Kuo baigiasi, jei tavo verslas kenkia žmonėms? Paula, Nojus ir Liza, patyrę daugybę pavojų, ras atsakymą – patys svarbiausi yra šeima ir tikri draugai.“

  Jurga Baltrukonytė – žymi žurnalistė ir rašytoja, galbūt jau skaitėte jos knygas „Torčiukas ant debesėlio“, „Blynai spintoje“ ar „Filmukai“? Algis Kriščiūnas – roko grupės „Foje“ būgnininkas, fotografas ir iliustruotojas, apipavidalinęs visas J. Baltrukonytės knygas vaikams.

  • Įtraukianti nuotykinė istorija skaitantiems savarankiškai

  • ugdo humoro jausmą

  • lavina vaizduotę ir išradingumą

  • ugdo bendražmogiškas vertybes

   Puslapių skaičius: 152, Leidimo metai: 2020-11-23, Formatas: 21,3x14,3x1,7, Svoris: 310g.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti