Kai meilė brangesnė už gyvenimą. Dovilė Kucevičienė

 • Kai meilė brangesnė už gyvenimą. Dovilė Kucevičienė

  Kaina 10.79 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Obuolys
 • Sugundžius visų geidžiamą turkų milijonierių, laukia ne viena staigmena…

  Priverstas sprukti iš Stambulo Ferhatas sėda į pirmą pasitaikiusį lėktuvą, kuris, paaiškėja, skrenda į Lietuvą. Šalia sėdinti Aiva paniškai bijo skristi, tačiau žavus vyras patraukia jos dėmesį ir netikėtai nuramina. Išsiskyrę oro uoste jie, atrodo, niekada nebesusitiks. Tačiau po dar vieno laimingo atsitiktinumo – jie nebesiskiria.

  Apimta gaivališkos aistros ir užburta Ferhato jausmingumo, Aiva leidžiasi į jai nebūdingą meilės nuotykį, kuris, deja, greitai baigiasi. Nors paslapčių gaubiamas vyras pažada sugrįžti, tačiau galiausiai dingsta be žinios. O Aivai išskirtinį dėmesį ima rodyti jos bosas…

  Negalėdama išmesti iš galvos Ferhato, Aiva paprašo Stambule gyvenančios draugės pagalbos – galbūt ji padėtų surasti mylimąjį ir išsiaiškinti, kas nutiko. Netrukus ją pasiekia stulbinanti naujiena. Ferhatas – turtingiausios ir įtakingiausios Stambulo šeimos galva. Negana to, jis ką tik vedė kitos garsios šeimos atstovę, kuri jau ieško gražiosios lietuvaitės, suviliojusios jos gyvenimo meilę.

  Vos išvengusi negailestingo pavydžios Ferhato žmonos keršto, Aiva suvokia, kiek daug visko nežino apie vyrą, kurį pamilo. Bet vieną didelę paslaptį turi ir ji.

  Draskomas pareigos šeimai ir meilės Aivai, Ferhatas pasiryžta drastiškam žingsniui. Bet ar rizika ne per didelė?

  Dovilė Kucevičienė – lietuviškų meilės romanų autorė, meistriškai gebanti juos pagardinti aistra, netikėtumais, pavojais ir visas negandas įveikiančia meile. Naujas aistros ir intrigų kupinas Dovilės Kucevičienės romanas „Kai meilė brangesnė už gyvenimą“.

  Leidimo metai: 2022, Puslapių skaičius: 272, Formatas: 13x19, minkšti viršeliai  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti