Selemonas Paltanavičius. Kaip miega gyvūnai

 • Selemonas Paltanavičius. Kaip miega gyvūnai

  Kaina 9.81 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tyto alba
 • Selemonas Paltanavičius – Lietuvos prozininkas, gamtininkas, fotografas, aplinkosaugininkas, radijo laidų vedėjas. Daugybės knygelių apie gamtą vaikams autorius.

  Kam dar klausti? Ir taip aišku – pasaulyje miegelis yra pats saldžiausias.

  Gyvūnams poilsis ir miegas yra nepaprastai svarbūs. Kai kurie snaudžia ar miega net po keliolika valandų per parą. Gali būti, kad miegodami sapnuoja, tik mums apie tai sunku sužinoti. Gaila, nes jų sapnai turėtų būti labai gražūs...

  Mes pabandėme pasidairyti, kaip jie miega, ir smarkiai nustebome. Gyvūnų labai daug, jų įvairovė didelė. Pamėgink, kad gudrus, stebėti miegantį slieką. Arba vilką, barsuką, drugelį. O jie visi ilsisi skirtingai. Vien arklys gali miegoti keliais būdais. Gyvūnams paprastai nereikia lovų, gana guolio, o miegelis jiems lemia gerą nuotaiką, suteikia sveikatos ir žvitrumo. Ko dar gali reikėti?

  Ar mes iš gyvūnų galime pasimokyti... miegoti? Ko gero, šiek tiek galime. Tačiau pakaks ir to, kad žinosime, kaip jie miega, ir niekada jų be reikalo nežadinsime. Juk negražu atimti iš jų tai, kas saldžiausia pasaulyje.  

   Puslapių skaičius: 40,  Leidimo metai: 2020-01-14, Formatas: 24,6x21,8x0,8, Svoris:450g 

 • Alternatyvios prekės

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti