Kaip pažaboti alkoholį? Charles P. Karolis

 • Kaip pažaboti alkoholį? Charles P. Karolis

  Kaina 15.45 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Kontroliuoti alkoholį išties lengva, tereikia pažvelgti į jį iš įvairių pusių.

  Ši knyga „Kaip pažaboti alkoholį“ unikali tuo, kad į alkoholį pažvelgiama per Rytų filosofijos prizmę, o tai reiškia – jokių valios pastangų, jokio kaltinimo. Viskas, ką reikia padaryti, – perskaityti šią knygą. Daugiau jokių reikalavimų, jokio savęs plakimo.

  Kam skirta ši knyga? Galbūt alkoholikams, kurių gyvenimus griauna ar sugriovė alkoholis? Galbūt saikingai geriantiems, bet norintiems apriboti alkoholio gėrimą dėl sveikatos problemų ar finansinių priežasčių? Ši knyga bet kam, kieno gyvenime svarbus alkoholis ir bet kam, kas nori pakeisti savo gyvenimą į gera.

  Knygos „Kaip pažaboti alkoholį“ autorius Charles P. Karolis šią knygą parašė ne dėl to, kad turėjo didelių priklausomybės nuo alkoholio problemų (nors kone kasdien gerdavo alų, o savaitgaliais pasilinksmindavo ir rimčiau). Charles P. Karolis, norėdamas sulieknėti ir tuo tikslu taikydamas Rytų filosofijos principus, žinojo, kad sulieknėti galės tik apribojęs arba atsisakęs alkoholio. Tai buvo sunkiausia dalis, nes reikėjo atrasti, kaip galima kontroliuoti alkoholį be valios pastangų. Ir jam pavyko. Jis ne tik atsikratė daugiau nei 20 kilogramų be valios pastangų, bet ir suvaldė alkoholį, o dabar įžvalgas perduoda skaitytojams.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 120, Formatas: 14x21, minkšti viršeliai  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti