Kakė Makė. Virtuvėje su Alfu Ivanausku

 • Kakė Makė. Virtuvėje su Alfu Ivanausku

  Kaina 29.03 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Mėgėjams smaguriauti, keliauti, gaminti, eksperimentuoti, žaisti ir švęsti. Knyga „Kakė Makė. Virtuvėje su Alfu Ivanausku“ visiems – mažiems ir dideliems.

  Virtuvėje nutinka daug skanių dalykų. Tą Kakė Makė gerai žino, todėl kartu su maisto virtuozu Alfu Ivanausku kviečia patyrinėti netikėtų receptų pasaulį. Šįkart kepsime spalvotus blynus, gaminsime valgomą sniegą ir kukurūzų raketomis apskriesime visą Ameriką. Paskui dangų remiančiu blynbokščiu užkopsime į kosmosą ir, pasikvietę draugų, pavaišinsime juos rožiniu „Tinginiu“ bei gaiviu gėlių limonadu. Jei tai skamba kaip nuotykis, nustebsi, nes šios knygos receptai dar gali... atgyti! Nuskaitęs specialius kodus, vaizdo įrašuose išgirsi ir pamatysi net 13 smagių Alfo istorijų ir kulinarinių paslapčių, taip pat kaip šefas iš tikrųjų gamina ir kokių triukų moka.

  Maža paslaptis: visiems patinka tie, kurie moka skaniai gaminti, tad eksperimentuok ir smaguriauk drąsiai. Tikrai pavyks iš pirmo karto!

  Alfas Ivanauskas – kulinarijos žvaigždė, parašęs daugiau nei 20 knygų ir jau 10 metų vedantis kulinarinę laidą, kurioje dalijasi savo maisto atradimais, triukais ir eksperimentais.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 136, Formatas: 20x25 
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti