Laiminga knyga. Rimantė Kulvinskytė, Simona Slavinskaitė

 • Laiminga knyga. Rimantė Kulvinskytė, Simona Slavinskaitė

  Kaina 28.61 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • „Laiminga knyga“ – tai pasimatymų su savimi rinkinys. Ne veltui TU esi įrašytas šalia mudviejų – Rimantės ir Simonos – kaip trečiasis knygosautorius. Čia jautrius, šiltus, mokslu ir asmenine patirtimi pagrįstus savistabos, savipagalbos bei sąmoningumo ugdymo tekstus papildo neeilinės iliustracijos, kviečiančios Tave prisijungti prie kūrybinio proceso.

  Mūsų smegenys jau tokios – jos patiki mumis tuomet, kai darome, tad čia, mielas bičiuli, turėsi laiko ir erdvės iš pačių netikėčiausių ir juokingiausių pusių pažinti žmogų, su kuriuo gyveni nuo gimimo – save.

  Kviečiame Tave į neeilinę kelionę, nes kurdamos „Laimingą knygą“ ją išgyvenome pačios: barėmės, taikėmės, atviravome, svajojome, bijojome, ką pagalvos žmonės ir labai labai daug juokėmės. Viena tokia sesija net baigėsi iš juoko prisisiotomis kelnėmis, bet neišsiplėskime – keliaukime prie esmės: pažadame Tau, kad prisėdęs prie knygos su krūva spalvotų pieštukų ir atvira širdimi, leisdamasis į avantiūras ir praktikas, kuriomis dalinamės LAIMINGOJE KNYGOJE, nuo jos pakilsi šiek tiek kitoks.

  Leidimo metai: 2022, Puslapių skaičius: 226, Formatas: 16x25 
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti