Lisa Kleypas. Krištolinė įlanka

 • Lisa Kleypas. Krištolinė įlanka

  Kaina 15.17
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Ketvirtoji Lisos Kleypas knygų serijos Penktadienio uostas dalis kviečia pasinerti į meilės paieškas ir patirti tikrų burtų magiją...

  Jai lemta niekada nemylėti...
  Jis, gimęs be sielos, geidžia jos labiau už patį gyvenimą...
  Abu susitinka Ramiojo vandenyno pakrantės miestelyje, kur ore kibirkščiuoja magija, o likimą lemia neįveikiamos jėgos...

  Jaukaus viešbutuko savininkė Džastina Hofman patogiai gyvena Fraidei Harboro saloje. Užaugusi su vietoje nenustygstančia klajokle motina Marigolda ir visada svajojusi apie stabilumą, ji pagaliau džiaugiasi saugiu, nuspėjamu gyvenimu. Deja, iki visiškos laimės kai ko trūksta. Meilės. Daug metų veltui laukusi ir svajojusi, mergina nusprendžia pakeisti likimą – kad ir ko tektų griebtis.
  Džastina netrukus sužino, kad ją, dar kūdikį, užkerėjo, pasmerkė niekada nesutikti mylimo žmogaus. Pasiryžusi panaikinti kerus, ji nė neįsivaizduoja, į ką įsivels.
  Sutikusi paslaptingąjį Džeisoną Bleką, Džastina netyčia išlaisvina geismo ir grėsmės viesulą. Kyla pavojus viskam, kas jai brangu... nes ir Džeisonas turi paslapčių, o iš jos trokšta to, ko likimas niekada neleis atiduoti.  

  Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2021-02-11, Formatas: 21x14,5x2,7,  Svoris: 460g. 

 • Alternatyvios prekės

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti