Mano gaublys .Geografijos atlasas 6-8 kl

 • Mano gaublys .Geografijos atlasas 6-8 kl

  Kaina 26.30 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Didakta
 • Tai – įvadas į žemėlapių pasaulį. Vienas atlasas pritaikytas trejiems mokslo metams. Mano gaublys. Geografijos atlasas VI–VIII klasėms pasižymi aiškia ir metodiška struktūra, universaliais ir patraukliais sutartiniais ženklais, supaprastintais ir lengvai skaitomais, didesnio formato žemėlapiais, patarimais, kaip naudotis atlasu.

  Šis leidinys – tai kartografų, redaktorių, konsultantų ir vietovardžių ekspertų darbo rezultatas. Atlasui paruošti naudota naujausia informacija ir duomenys. Dauguma žemėlapių sudaryti naujoviškai tiek turinio, tiek skaitomumo prasme. Kai kurios temos atlase netgi vaizduojamos pirmą kartą!

  Vietovardžiai atlase pateikiami, atsižvelgiant į Valstybinės lietuvių kalbos komisijos reikalavimus. Atlasą sudaro maždaug 110 žemėlapių ir kartoschemų, metodinė dalis, geografijos objektų rodyklė. Šis kieto viršelio leidinys atitinka bendrąją ugdymo programą ir tinka naudoti ne tik pagrindinėje ar vidurinėje mokykloje, bet ir universitetuose bei kolegijose. Beje, tai nuostabi dovana bet kuriems namams ir tikras lobynas mokytojams, dėstytojams bei visiems geografijos gerbėjams! 

   Leidimo metai: 2017, Puslapių skaičius: 104

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti