Palėpė Karalienės gatvėje. Karen White

 • Palėpė Karalienės gatvėje. Karen White

  Kaina 21.26 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tyto alba
 • Didysis laikrodis išmušė pusvalandį, ir mano žvilgsnis nukeliavo prie lovos. Taip ir sustingau, kai pamačiau savo pagalvės vidury tvarkingą krūvelę sagų, o šalia – Miegančiąją Šarlotę geležiniame karstelyje.

  KAREN WHITE (Karen Vait, g. 1964 m.) – JAV rašytoja, daugiau nei 30 bestselerių autorė, jos kūriniai verčiami į 15 kalbų. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo autorės romanus „Stiklo skambesys“, „Prarastos valandos“, „Pakrantės medžiai“, „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Svajonių medis“, „Paskutinė naktis Londone“, „Sugrįžimas namo“, „Po lietaus“. Didelio skaitytojų susidomėjimo sulaukė ir JAV Pietų valstijų kultūros ir pasakojimo tradicijų bei mistinių paslapčių persmelktos „Trado gatvės“ serijos knygos. „Palėpė Karalienės gatvėje“ – septintas, paskutinis, šio ciklo romanas, jame išaiškės visos mįslės ir nebeliks neatsakytų klausimų.

  Melanija jaučiasi sugniuždyta. Per keletą dienų jos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis – laiminga ištekėjusi moteris, turinti tris nuostabius vaikus, staiga tapo vieniša motina, kurią paliko vyras. Tačiau ilgamečiam varžovui Markui Longui pasibeldus į duris su intriguojančiu pasiūlymu Melanija ir Džekas privalo savo santykių problemas nustumti į šalį. Vis dėlto nuojauta Melanijai kužda, kad Markas turi slaptų ketinimų, o jo kalta šypsena – tik apgaulė. Netrukus jos nuogąstavimai pasitvirtina.

  Bet Melanija turi sąjungininkę, padedančią jai saugoti namus, – tai Amerikos pilietinio karo laikais gyvenusios mergaitės dvasia, pačiais netikėčiausiais būdais vis įspėjanti Melaniją apie grėsmes jos šeimai. Ne vien ši dvasia sekioja Melaniją. Atrodo, kad piktavališka jėga, pasiryžusi neleisti Melanijai tirti prieš tris dešimtmečius įvykdyto draugės sesers nužudymo, niekada nesustos, siekdama apsaugoti savo praeitį, net ir iš anapus. Ar pavyks Melanijai atkurti santykius su Džeku ir galutinai užkirsti kelią vis aršiau į jų gyvenimą besiveržiančioms piktosioms praeities ir dabarties dvasioms?

  Šioje baigiamojoje viso pasaulio skaitytojų pamėgto ciklo dalyje bus atskleistos visos Trado gatvės paslaptys. 

  Leidimo metai 2024, Puslapių skaičius 468
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti