Piktas medus. odi Picoult, Jennifer Finney Boylan

 • Piktas medus. odi Picoult, Jennifer Finney Boylan

  Kaina 26.84 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • „Piktas medus“ – puikus, įtampos kupinas romanas, nepamirštama meilės istorija, jaudinamai ir giliai tyrinėjanti paslaptis, kurias saugome, ir riziką, kurią prisiimame norėdami būti savimi.

  Tradiciškai Jodi Picoult naują knygą išleidžia kas dvejus metus, bet ištikimi autorės gerbėjai per trejus metus sulaukė trijų nuostabių kūrinių: „Dviejų kelių knyga“ (2021 m.), „Norėčiau, kad būtum čia“ (2022 m.) ir kartu su kita autore parašyto romano „Piktas medus“ (2023 m.)

  Išskirtinė kūrinio gimimo istorija: Jennifer Finney Boylan susapnavo, kad rašo knygą kartu su Jodi Picoult. Kai Boylan tviteryje pasidalino įrašu apie savo sapną, su ja susisiekė Picoult ir pareiškė: „Rašom“.

  „Skaitant tankiau ima plakti širdis ir, rodos, gali sudužti. Šiame bendrame dviejų bestselerių autorių romane nepriekaištingai susipina Olivijos ir Lilės istorijos, taip sukuriamas provokuojantis pasakojamas apie stiprybę, kurios reikia siekiant meilės ir pritarimo.“
  The Washington Post

  „Meistriškai susuktas pasakojimas, tikroviškas ir jaudinantis. Puikus bendradarbiavimo vaisius.“
  Publishers Weekly

  „Įtikina... Gerai sustyguotas pasakojimas, pabrėžiantis kelias itin aktualias problemas, kartu įpinantis smalsumą žadinantį teismo procesą, – vien dėl to verta perskaityti romaną.“
  Kirkus Reviews

  „Viena geriausių metų knygų.“
  PopSugar

  Jodi Picoult (Džoudi Pikou, g. 1966) – viena populiariausių šiuolaikinių JAV rašytojų, parašiusi trisdešimt romanų. Prinstono universitete ji įgijo literatūros tekstų rašymo bakalauro, Harvardo universitete – edukologijos magistro laipsnį.2003 m. jai buvo skirta New England Book Award premija už visą kūrybą.

  Jennifer Finney Boylan (Dženifer Fini Boilan, g. 1958) yra bestselerių autorė, parašiusi aštuoniolika knygų. Kolumbijos universiteto Barnardo koledže jai pirmai suteiktas Annos Quindlen rašytojos rezidentės titulas. Rašo straipsnius The New York Times, savo šalyje gerai žinoma kaip žmogaus teisių gynėja.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 496, Formatas: 14x21  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti