Pusiau brolis. Kenneth Oppel

 • Pusiau brolis. Kenneth Oppel

  Kaina 12.34 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • 13 metų Benas Tomlinas buvo vienintelis vaikas šeimoje. Tačiau viskas pasikeičia, kai jo motina namo parsiveža 8 dienų amžiaus šimpanzę Zaną. Beno tėvas, garsus mokslininkas, priverčia šeimą kraustytis į kitą miestą, kad galėtų vykdyti naujausią savo mokslinių tyrimų projektą: aukšto lygio eksperimentą, kuriuo siekiama nustatyti, ar šimpanzės gali įgyti pažangių gestų kalbos įgūdžių. Beno tėvai liepia jam elgtis su Zanu kaip su mažesniuoju broliu. Benas nenoriai sutinka – dabar jis bent jau nėra vienintelis, kurį tėvas ketina atidžiai stebėti...

  Netrukus Benas tampa Zano favoritu, o Benas pradeda žiūrėti į Zaną ne tik kaip į eksperimentą. Tačiau jo tėvas su šiuo požiūriu nesutinka. Galiausiai Benas priverstas pasirinkti tarp to, kuo jam liepiama tikėti, ir to, ką jis žino esant tiesa – tarp paklusimo tėvui ir brolio apsaugos nuo neįsivaizduojamo likimo.

  „Pusiau brolis“ – tai ne tik istorija apie berniuką ir šimpanzę. Tai pasakojimas apie tai, kaip kuriamos šeimos, kaip vertinamas žmogiškumas, kaip lengvi pasirinkimai tampa sunkiais ir kaip ne visada gali pasielgti teisingai su žmonėmis ir gyvūnais, kuriuos myli. Kanadiečių autoriaus Kenneth Oppel kūrinys – tai romanas, kurio tikrai nepamiršite. 

   

  Leidimo metai: 2020, Puslapių skaičius: 360

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti