Robinzonas Kruzas. Daniel Defoe

 • Robinzonas Kruzas. Daniel Defoe

  Kaina 15.81
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Ar kada galvojai, kas nutiktų, jei atsidurtum negyvenamoje saloje? Galbūt vien mintis kelia šiurpą. Galbūt atrodytų įdomu pabėgti nuo visko.

  Robinzonas Kruzas niekada apie tai nesusimąstė. Jam vieną dieną taip nutiko. Jaunuolis iš Anglijos, svajojęs tapti jūreiviu ir keliautoju, turėjo išmokti susirasti maisto. Pasistatyti būstą. Medžioti. Kovoti. Ir dar daugybę naudingų dalykų, kad galėtų išgyventi vienas tolimoje saloje. Robinzonas Kruzas visuomet svajojo apie nuotykius. Tačiau nė nesapnavo, kad tai, ką jam teks patirti, pranoks net įspūdingiausius keliautojų pasakojimus.

  Ši knyga – pasaulio literatūros klasika ir nuotykių romanas, ištisoms kartoms keliantis nuostabą ir susidomėjimą. Tuo pačiu tai ir patarimų pilnas išgyvenimo laukinėmis sąlygomis vadovas bei žmogaus charakterio studija. Ji atskleidžia, kokias negandas galima įveikti, jei net sunkiausią akimirką nenuleisi rankų.

  Anglų džentelmeno, rašytojo, politiko ir slaptojo karaliaus agento Danielio Defoe (1660–1731) žymiausias kūrinys „Robinzonas Kruzas" tapo nuotykių klasika. Ją su malonumu skaito tiek vaikai, tiek suaugusieji. Romane pasakojama jūreivio, patekusio į negyvenamą salą ir ilgus metus joje išgyvenusio, istorija. Pasakojimas apie žmogų, sugebėjusį prisitaikyti prie ekstremalių salygų, neprarandant tikėjimo ir vidinės stiprybės, įkvepia iki šiol.

  Knygą iliustravo australų dailininkas Robertas Ingpenas. Už viso gyvenimo kūrybą apdovanotas Hanso Christiano Anderseno medaliu.

  Skirta 0–99 m. Tekstas yra sutrumpintas ir pritaikytas jaunesniam skaitytojui. 

   Leidimo metai: 2020, Puslapių skaičius: 224

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti