Šešios rubininės gervės. Elizabeth Lim

 • Šešios rubininės gervės. Elizabeth Lim

  Kaina 19.87 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Skirta jaunimui nuo 12 metų.

  Burtai, drakonas, atgijusi origamio paukštė, stereotipus laužanti princesė, drąsa, romantika, pasiaukojimas, Rytų kultūra – visa tai ir dar daugiau rasite šioje šiuolaikinėje fantastinėje Elizabeth Lim istorijoje „Šešios rubininės gervės“, skaitytoją prikaustančioje nuo pat pirmų puslapių.

  Imperatoriaus duktė Šiori turi paslaptį – jos gyslomis teka magiškas kraujas. Niekas negali to žinoti, juk ji – princesė, kuri netrukus ištekės už jai paskirto lordo. Sužadėtuvių ceremonijos dienos įvykiai pakrypsta netikėta linkme – gelbėdama skęstančią iš popieriaus išlankstytą paukštę, Šiori ir pati pradeda skęsti. Jei tuo metu pro šalį nebūtų plaukęs smalsus drakonas, ji taip ir būtų likusi gulėti ežero dugne. Kad išgelbėtų princesę, drakonas į jos širdį įdeda dalelę savo perlo ir taip sustiprina jos bundančias magiškas galias. Tarp patraukliu jaunuoliu pasivertusio drakono ir Šiori užsimezga artimas ryšys. Pajutusi grėsmę, pamotė Raikama princesei ant galvos užmauna užkerėtą medinį dubenį ir ištremia toli nuo namų. Šiori negali ne tik jo nusiimti, bet ir kalbėti, nes kiekvienas jos ištartas žodis pražudys gervėmis paverstus jos šešis brolius. Ar princesei pavyks atsilaikyti prieš šį prakeiksmą?

  Sunki našta ir vienatvė nepalaužia Šiori. Atvirkščiai – dar labiau ją sustiprina ir atskleidžia pačias gražiausias jos savybes. Kad išsklaidytų kerus, savo likimą ji turi patikėti origamio paukštei, šmaikščiajam drakonui, gervėmis paverstiems broliams ir netikėtai sutiktam žavingam jaunuoliui, už kurio iš pradžių bodėjosi tekėti.

  Elizabeth Lim knygos siužeto elementus įkvėpė ne viena garsi pasaka, tarp jų – ir brolių Grimų „Šešios gulbės“.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 448 , Formatas: 14x21   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti