Susikaupimo galia. Theron Q. Dumont

 • Susikaupimo galia. Theron Q. Dumont

  Kaina 13.24 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tobulėjimo projektai
 • Visi žinome, kad norint pasiekti kokį nors tikslą reikia susikaupti. Labai svarbu išmokti susikaupti. Kad kas nors pavyktų, turite gebėti visiškai susitelkti į idėją, prie kurios dirbate.

  Nenusiminkite, jei iš pradžių nepavyksta ilgai mąstyti pasirinkta tema. Retam pavyksta. Atrodo keistas faktas, kad lengviau susitelkti į tai, kas neatneša mums gero, o ne į tai, kas naudinga. Šis polinkis įveikiamas, kai išmokstama sąmoningai susikaupti. Jei kiekvieną dieną atliksite kelis susikaupimo pratimus, pamatysite, kaip greitai išsiugdysite šią nuostabią galią. Sėkmė bus garantuota, kai sugebėsite susikaupti, nes tada galėsite pasitelkti visas konstruktyvias mintis ir išstumti destruktyvias. Didžiausia vertybė – gebėti galvoti tik apie tai, kas naudinga.

  Ar kada susimąstėte, kokią svarbią vietą jūsų gyvenime užima mintys, sutelktos mintys? Šioje knygoje „Susikaupimo galia“ supažindinama su plačiu ir visapusišku jų poveikiu.

  Knygoje „Susikaupimo galia“ rasite 20 pamokų, kurios labai praktiškos. Pratimai yra atidžiai išbandyti. Jie išdėstyti taip, kad nuo pat pradžių pastebėsite pažangą, o tai jus paskatins. Jie atskleidžia būdus, kaip galite padėti sau. Tiesiog panaudokite savo glūdinčias galias, ir tai bus jūsų. Manau, svarbu suprasti, kaip susikaupimas gali paveikti žmogaus santykį su pasauliu, mylimais žmonėmis, o svarbiausia – su pačiu savimi.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 160, Formatas: 15x21  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti