Tai, kas niekada nesibaigia. Lucy Score

 • Tai, kas niekada nesibaigia. Lucy Score

  Kaina 15.04 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Jotema
 • Atšiaurus barzdotas kirpėjas Noksas linkęs gyventi taip, kaip gerti kavą — vienas, neskaitant šuns, baseto Veilono.

  Noksas netoleruoja dramų, net jeigu jas kelia beviltiškoje padėtyje atsidūrusi, nuo altoriaus pabėgusi nuotaka.

  Naomė ne tik pabėgo iš savo vestuvių. Ji atvažiavo padėti savo nutolusiai dvynei į Nokemautą Virdžinijoje, atšiaurų miestelį, kur ginčai sprendžiami senamadiškai... kumščiais ir alumi. Paprastai tokia tvarka.

  Deja, bjaurioji Naomės sesutė visai nepasikeitė. Pasivogusi Naomės mašiną ir grynuosius Tina paliko jai siurprizą — dukterėčią, apie kurią sesuo net neįtarė. Moteris įstrigo miestelyje be automobilio, be darbo, plano ir namų, ir turi pasirūpinti vienuolikmete mergaite su trisdešimtmetės patirtimi.

  Dėl tam tikrų priežasčių Noksas nemėgsta komplikacijų ir reiklių moterų, ypač romantiškuose santykiuose, bet kadangi Naomės gyvenimas sugriuvo jam prieš akis, bent jau padės išjudėti iš vietos. Vos tik Naomė išbris iš vis į naujų bėdų, jis galės grįžti į savo taikų vienišiaus gyvenimą.

  Toks buvo Nokso planas, kol bėdos nevirto rimtu pavojumi.

  Lucy Score, New York Times bestselerių autorė, užaugo literatų šeimoje, kurioje buvo primygtinai reikalaujama, kad stalas po vakarienės būtų skiriamas skaitymui. Vėliau Lucy įgijo žurnalistės profesiją.

  Su savo vyru ir bjauraus charakterio kate Kleo ji gyvena Pensilvanijoje ir įprastai visą darbo dieną skiria rašymui. Kai valandų valandomis nekuria pasakojimų apie širdžių ėdikus ir pribloškiamai žavias herojes, ją galima rasti svetainėje ant sofos, virtuvėje arba sporto salėje.

  Lucy nepraranda vilties kada nors rašyti burlaivyje, namuose vandenyno pakrantėje arba atogrąžų saloje su patikimu belaidžio interneto ryšiu.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 512, Formatas: 21x14  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti