Tėtis. Hélene Delforge, Quentin Greban

 • Tėtis. Hélene Delforge, Quentin Greban

  Kaina 14.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Būti tėčiu – tai dalintis kasdiene išmintimi. Kalbėtis, o kartais drauge patylėti, parodyti, kaip įkalti vinį, o paskui iškepti skaniausią kiaušinienę. Kartais apmauti skirtingas kojines ir nesukti dėl to galvos – juk yra daug svarbesnių dalykų. Pavyzdžiui, padrąsinti, įkvėpti pasitikėjimo savimi, išmokyti plaukti, mušinėti kamuolį, važiuoti dviračiu, o vėliau – netgi vairuoti. Kartu groti, žaisti ir kvailioti.

  Pasaulyje daugybė tėčių. Jau užauginę vaikus ir dar tik laukiantys jų gimimo, stiprūs, jautrūs, griežti, švelnūs, nerodantys jausmų, palaikantys, drąsūs, kantrūs, išsiblaškę ir rūpestingi tėčiai. Visi jie skirtingi. Bet visi nori to paties: kad jų vaikai būtų laimingiausi pasaulyje.

  Ši belgų autorės Hélène Delforge ir dailininko Quentino Grébano knyga skirta esamiems ir būsimiems tėčiams bei juos mylintiems vaikams.

  Ši knyga – įspūdingai iliustruota odė tėčiams. Joje – skirtingų tėčių iš viso pasaulio portretai ir įžvalgos apie tai, ką reiškia auginti vaiką. Vieni tekstai švelnūs ir poetiški, kiti – šmaikštūs ir žaismingi, treti – mąslūs, tačiau visi jie atskleidžia ypatingą ryšį tarp tėčio ir vaiko.  

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 68 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti