Tvarkingų namų stebuklas. Marie Kondo

 • Tvarkingų namų stebuklas. Marie Kondo

  Kaina 17.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Vaga
 • Bestseleriu tapusi knyga „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“, parašyta japonų tvarkymosi konsultantės Marie Kondo padės pagaliau gerai pasijusti savo namuose – atsikratyti nereikalingų daiktų ir viską patogiai susitvarkyti. Jos sukurtas KonMari paprastumo, organizavimo ir daiktų saugojimo metodas pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją.

  Nepaisant nuolatinių jūsų pastangų susitvarkyti reikalingus ir išmesti nereikalingus daiktus, popieriai vis tiek kaupiasi kaip sniego kalnai, o drabužiai pūpso krūvomis visuose namuose?

  Japonų tvarkymosi konsultantė Marie Kondo namų tvarkymą perkėlė į visiškai kitą lygį. Ji tikina, kad jeigu kartą namuose viską sutvarkysite ir susidėliosite organizuotai, jums niekada nereikės vėl to daryti.

  Daugelis metodų siūlo tvarkytis po truputį, vieną kambarį po kito ir pan. Tačiau, pasak Marie Kondo, tai pasmerkta amžinam tvarkymuisi… KonMari metodas, kai tvarkoma pagal kategorijas, garantuoja rezultatą, kuris liks ilgam. Nė vienas M. Kondo klientas nepaslydo ir jam neprireikė pakartotinės pagalbos, vis dėlto, norint patekti į jos konsultaciją, reikia laukti tris mėnesius.

  Knygoje „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“ pateikiami detalūs ir aiškūs patarimai, kaip atskirti, kurie daiktai, esantys jūsų namuose, teikia džiaugsmą, o kurie ne. Tarptautiniu bestseleriu tapusiame vadove pristatomas naujausias Tokijo gyvenimo būdas, kuris tiks ir jums, jei norite išsikuopti savo namus ir pajusti tą tvarkos magiją, kuri atneša ramybę bei aiškumą ne tik į būstą, bet ir į jūsų širdis.

  Pakeitus ir tinkamai perorganizavus namų erdves, atsiveria laisva erdvė ir pačiame žmoguje – tobulėti, siekti, kurti ir jausti pasitenkinimą. Namų energetika gali net pagerinti santykius su artimaisiais.

  Svarstydami, ką pasilikti, klauskite savo širdies; svarstydami, ką kur padėti, klauskite savo namų. 

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 216, Formatas: 15x22  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti