Chiara Piroddi. Vaikų emocijos. Montessori laboratorija

 • Chiara Piroddi. Vaikų emocijos. Montessori laboratorija

  Kaina 15.91 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Suprasti emocijų kalbą gali būti nelengva užduotis. Norėdami pasiekti harmoniją su savo vaikais, pirmiausia turime atkreipti dėmesį į savo pačių emocijas, išmokti jas kontroliuoti ir valdyti – tik tuomet galėsime tinkamai reaguoti į nekontroliuojamas vaiko emocijas.

  Ši montesorinio metodo principais paremta knyga suaugusiesiems suteikia naudingų patarimų, padėsiančių valdyti savo pačių emocijas. Padėdama vystyti kritišką požiūrį į save, knyga įkvepia suaugusįjį tapti sektinu pavyzdžiu ir užtikrintai padėti vaikui keliauti po emocijų pasaulį.

  Kuo ši knyga naudinga:

  Išmoksite pažinti ir valdyti savo ir vaikų emocijas
  Surasite daug praktinių užsiėmimų, kurie žaidimo forma padės lavinti vaikus
  Įvairūs užsiėmimai padės pojūčiams suteikti formą ir prasmę
  Užmegsite tvirtesnį ryšį su vaiku
  Be kelių teorinių paaiškinimų, knyga yra praktinis vadovas, kurį galima naudoti kasdieniame gyvenime norint aptarti emociją paprasčiausiai žaidžiant su vaiku. Knygoje pateikti praktiniai užsiėmimai ir priemonės lavina vaiko sensomotorinius įgūdžius, padeda jam suvokti pagrindines emocinių išraiškų savybes ir suvaldyti sunkiausius emocijų proveržius. Žaisdamas ir darbuodamasis rankomis, vaikas galės keistiems jaučiamiems pojūčiams suteikti formą ir prasmę – taip smagiu ir natūraliu būdu jis be vargo įvaldys emocijų pasaulį.

  Metai: 2021
  Puslapiai: 160
  Formatas: 19,4 x 25,1 x 1,4 cm, kieti viršeliai 

    

 • Alternatyvios prekės

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti