Vėžliai iki begalybės. John Green

 • Vėžliai iki begalybės. John Green

  Kaina 9.92 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Alma littera
 • John Green – amerikiečių rašytojas, bestselerių „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, „Aliaskos beieškant“ ir „Popieriniai miestai“ autorius, už savo gilią ir jautrią prozą paaugliams sulaukęs ne vieno apdovanojimo ir daugybės skaitytojų susižavėjimo.

  „Vėžliai iki begalybės“ – atviras sukrečiantis pasakojimas apie sudėtingą psichologinę ligą, meilę, atkaklumą ir visą gyvenimą trunkančią draugystę.

  Skatina susimąstyti apie rimtas problemas, su kuriomis susiduriame patys ar aplinkiniai.

  Sudėtingos temos knygoje narstomos jautriai ir su autoriui būdingu subtiliu humoru

  Šešiolikmetė Aza niekada nemanė sieksianti atskleisti mįslingai dingusio milijardieriaus Raselo Piketo paslaptį. Bet šimto tūkstančių dolerių atlygis ir nuotykių trokštanti geriausia draugė Deizė įtraukia ją į paslaptingas paieškas. Viską dar labiau sujaukia netikėta pirmoji meilė – Aza įsimyli Piketo sūnų Deivisą.
  Aza stengiasi būti gera dukra, gera draugė, gera mokinė, net gera detektyvė. Kartu ji beviltiškai įstrigusi savo minčių spiralėje. Jos kasdienė kova su nevaldomomis mintimis iškreipia realybę ir griauna svajones.

  „Tai mano pirmasis bandymas atvirai parašyti apie sutrikimą, su kuriuo kovojau nuo pat ankstyvos vaikystės. Istorija išgalvota, bet kartu ji ir apie mane asmeniškai.“ John Green 

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 288  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti