Vynas lengvai. Madeline Puckette, Justin Hammack

 • Vynas lengvai. Madeline Puckette, Justin Hammack

  Kaina 51.18 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Vaga
 • Naujai iliustruotoje, įdomiais faktais ir kokybiško vyno gamybos regionų žemėlapiais papildytoje knygoje „Vynas lengvai“autoriai pristato daugiau nei 100 vynuogių veislių bei iš jų gaminamų vynų ir kviečia į pažinimo kelionę tiek pirmuosius žingsnius žengiančius mėgėjus, tiek patyrusius vyno žinovus.

  Knygos kūrėjai winefolly.com apdovanojimus skinantis, gausią informaciją apie vynus teikiantis interneto šaltinis, kurį skaito šimtai tūkstančių vyno naujokų ir profesionalų. Vynas lengvai kratosi snobiškumo ir sudėtingą informaciją apie tai, kaip ragauti vyną, kaip pajusti, kas yra puiki kokybė, kaip atrasti vynus skirtingoms progoms, paverčia paprasta ir prieinama. Be to, knygoje rasite:

      susistemintą svarbiausią informaciją apie vyną;

      populiariausių ir mažiau žinomų vynų savybių aprašus;

      patarimų, kaip derinti maistą ir vyną;

      skyrių apie vyno gamybos šalis su žemėlapiais;

      užuominų, kur ieškoti nepelnytai primirštų vynų ir vyno regionų.

  Madeline Puckette – sertifikuota someljė, savo pirmąjį grafikos dizainerės išsilavinimą panaudojusi winefolly.com išvaizdai sukurti. Jos sukurta grafine vyno pažinimo sistema naudojasi Wines of France, Someljė magistrų taryba ir Someljė gildija. 2013 m. tarptautiniame vynų ir stipriųjų alkoholinių gėrimų konkurse Wine Folly išrinktas geriausiu metų tinklaraščiu.

  Justin Hammack – antrasis svetainės Wine Folly įkūrėjas, užsiimantis svetainės veiklos strategija, interneto technologijomis ir informacijos modeliavimu.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 320, Formatas: 19x24  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti