978543006172 Biologo užrašai 11-12kl. Homeostazė ir organizmo valdymas

 • 978543006172 Biologo užrašai 11-12kl. Homeostazė ir organizmo valdymas

  Kaina 5.32 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Šviesa
 • Užrašai iš esmės skiriasi nuo įprastų pratybų ir užduočių sąsiuvinių. Tai nauja ir šiuolaikiška mokymosi priemonė, glaudžiai siejama su vadovėlių medžiaga, brandos egzaminų užduočių struktūra ir šiuolaikišku požiūriu į mokymąsi.

  Šie „Biologo užrašai" glaudžiai susieti su biologijos vadovėliu 11-12 klasei „Homeostazė ir organizmo valdymas. Žmogaus sveikata". Kaip ir pirmuose užrašuose prie vadovėlio „Ląstelė – gyvybės pagrindas. Medžiagų apykaita ir pernaša", taip ir šiuose pateikta daug naudingų klausimų ir užduočių, įdomios veiklos tiriamiesiems darbams atlikti, spręsti problemas ir analizuoti duomenis. Be to, mokiniai kartu galės pasitikrinti žinias ir gebėjimus, juos pritaikyti praktiškai, apibendrinti, įsivertinti.

  Išlaikoma ta pati nauja leidinio struktūra – pirmiausia jie skiriami probleminiam mokymuisi ir tiriamajai veiklai, faktų rinkimui, analizei, išvadų formulavimui.

  Didžiausias dėmesys – taikymo ir problemų sprendimo gebėjimams ugdytis, t. y. mokiniai savo gebėjimus gali parodyti ne tik įprastose (standartinėse), bet ir naujose situacijose, kai aplinkybės jiems nepažįstamos. Susidūrę su naujomis problemomis, mokiniai kelia hipotezes ir ieško jų sprendimo būdų. Spręsdami problemas ar bandydami patikrinti savarankiškai suformuluotas hipotezes, mokiniai galės pasitikrinti ir įsivertinti, kaip suprato biologinius procesus. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti