Adomas Bieliauskas. Kaip dėl to jaučiatės?

 • Adomas Bieliauskas. Kaip dėl to jaučiatės?

  Kaina 14.62 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Knygoje „Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys“ jaunasis psichoterapeutas, kognityvinės ir elgesio terapijos praktikas Adomas Bieliauskas pateikia savo pacientų istorijas, kur kalbama apie valgymo sutrikimus, narcisizmą, nerimą, fobijas, kurios jiems trukdo gyventi visavertį gyvenimą.

  Autorius nevengia atvirauti kalbėdamas apie tai, kaip jis pats jaučiasi, kabineto duris pravėrus daugiau gyvenimiškosios patirties turinčiam pacientui. Visgi dažniausiai psichoterapeutui ir pacientui pavyksta įveikti amžiaus ir patirties barjerus bei pasiekti norimą rezultatą, kai į klausimą, „kaip dėl to jaučiatės“, pacientas po ilgiau trukusių susitikimų atsako: „Daug geriau, negu prieš ateidamas pas jus.“

  Už savijautą nebaudžiama, turite teisę ne tik prastai jaustis, bet ir padėti sau pasirinkę naujausias psichoterapijos metodikas.

  Knygoje „Kaip dėl to jaučiatės? Jaunojo psichoterapeuto patirtys “ skaitykite:

  Agnės istorija. Emocinis valgymas
  Aistė ir ją pančiojantis nerimas
  Olivijos kaltės jausmas
  Rolando panikos sutrikimas
  Editos narcisizmas
  Igorio obsesinis kompulsinis sutrikimas

  Adomas Bieliauskas – gydytojas, psichiatrijos rezidentas, kognityvinės ir elgesio terapijos praktikas. Gimė 1993 m. Marijampolėje. Šiuo metu gyvena ir dirba Vilniuje. Be psichiatrijos rezidentūros, užsiima privačia praktika. Iš praktikos su pacientais, jų papasakotų istorijų ši knyga ir gimė. Ji ne vieną skaitytoją gali paskatinti nepalikti savo vidinių bėdų be dėmesio, suprasti, kad tai, dėl ko blogai jaučiatės jūs, patiria ir kiti. 

  Puslapių skaičius: 230, Leidimo metai: 2021-02-05, Formatas:19,5x13,3x1,5,  Svoris: 260g.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti