Ankstyvosios Žemės enciklopedija. Isabel Greenberg

 • Ankstyvosios Žemės enciklopedija. Isabel Greenberg

  Kaina 17.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • „Ankstyvosios Žemės enciklopedija“ - grafonis romanas vaikams nuo 14 metų.

  Dėmesio!

  Ši knyga iš tiesų NĖRA enciklopedija.

  Tai – įspūdingas ir kvapą gniaužiantis grafinis romanas, pilnas vieno jauno klajojančio istorijų pasakotojo nuotykių, patirtų ieškant nušvitimo bei tikros meilės.

  Šioje knygoje – daugybė pasakojimų apie dievus, siaubūnus, pamišusius karalius, išmintingas senutes, šamanus, gydytojus, brolius ir seseris, nesantaiką, paslaptis, klaidinantį mokslą, niekam tikusius žemėlapius ir, žinoma, tikrą meilę – net jei ją ir gaubia baisus prakeiksmas.

  Kritikai kalba, jog ši knyga – geriausias dalykas nuo pat tada, kai žmonės išrado raikytą duoną. O galbūt netgi nuo tų laikų, kai jie išrado duonriekius peilius.

  Kadaise, dar gerokai prieš prasidedant mūsų istorijai, Žemėje klestėjo kita, dabar jau seniai visų pamiršta civilizacija. Žmonės, klajoję po Ankstyvąją Žemę, buvo visai kaip mes: smalsūs, jautrūs, juokingi, ambicingi ir pažeidžiami.

  Šiame tarpusavyje susijusių grafinių pasakojimų rinkinyje Isabel Greenberg aprašė ir nupiešė istorijas apie pasaulį, kurio mes nepažįstame, bet jis iš tiesų galėjo būti kaip tik toks. Visus pasakojimus jungia fantastiška jaunuolio, irkline valtele plaukiančio iš namų Šiaurės ašigalyje iki pat Pietų ašigalio, kelionė.

  Londone gyvenanti britų rašytoja ir iliustruotoja Isabel Greenberg (g. 1988 m.) sukūrė tris grafinius romanus, susilaukusius didelio pasisekimo ir kritikų dėmesio, iliustravo daugybę knygų vaikams ir netgi keletą istorinių veikalų. „Ankstyvosios Žemės enciklopedija“ gavo 2014 m. „British Comic Awards“ apdovanojimą, tapo viena iš „NPR“ metų knygų, nominuota dviems Eisnerio apdovanojimams bei išversta į šešias užsienio kalbas.

  Grafinis romanas skirtas vyresniųjų klasių mokiniams ir suaugusiems komiksų gerbėjams. Kūrinys sužavės skaitytojus subtilia ironija, skoningu humoru bei laukine fantazija – ir galbūt paskatins pasvarstyti, kaip iš tiesų galėjo atrodyti žmonija daugybę metų prieš mums gimstant.

  Kuo ši knyga „Ankstyvosios Žemės enciklopedija“ naudinga:

      - Lavinama vaizduotė, fantazija, kūrybiškumas

      - Lavinama iškalba, žodynas,gebėjimas pasakoti istorijas

      - Lavinama empatija, gebėjimas suprasti veikėjų ir savo jausmus

      - Lavinamas humoro jausmas

      - Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus

      - Skaitant įtraukiančius kūrinius, lengviau pamėgti knygas


  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 176, Formatas: 20x24, kieti viršeliai  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti