Ar tikrai esu nevykėlė? Karyl McBride

 • Ar tikrai esu nevykėlė? Karyl McBride

  Kaina 11.25 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Liūtai ne avys
 • Patyrusios šeimos terapeutės dr. Karyl McBride knyga „Ar tikrai esu nevykėlė?“ – puikus vadovas trokštantiems pasveikti tiems, kuriuos užaugino savanaudės, emociškai smurtaujančios ir toksiškos motinos. Ši knyga padės susigrąžinti savo gyvenimą.

  Pirmoji knyga dukroms, patyrusioms narcisistiškų, savanaudiškų motinų smurtą – tai išsami specialisto pagalba, kurios reikia norint įveikti slegiančią praeitį ir pradėti mėgautis normaliu gyvenimu. Psichoterapeutė Dr. Karyl McBride, daugiau negu du dešimtmečius dirbanti moterų sveikatos srityje ir skaičiuojanti šimtus pokalbių su kenčiančiomis dukromis, padeda atpažinti plačiausiai paplitusius šio emocinio smurto padarinius ir sukurti individualią savisaugos, sprendimų priėmimo bei pasveikimo programą.

  Narcizės motinos moko savo dukras, kad meilė nėra besąlygiška, kad ją dukros gaus tik tada, kai elgsis pagal motinos lūkesčius ir užgaidas. Būdamos suaugusios šios moterys sunkiai įveikia nevisavertiškumo, nusivylimo, emocinės tuštumos ir liūdesio jausmus. Jos taip pat gali jausti atstūmimo baimę, dėl kurios nuolat užmezga nesveikus meilės santykius, taip pat gali būti linkusios į perfekcionizmą ir nepaliaujamą savikritiką arba savisabotažą ir nusivylimą. Iš kelių etapų susidedanti dr. McBride programa leis jums:

      1) atpažinti savo patirtį, susijusią su motinos narcisizmu, ir jos poveikį visiems jūsų gyvenimo aspektams;

      2) suprasti, kaip įsisąmoninote verbalinius ir neverbalinius motinos pranešimus ir kaip jie pasireiškė perdėtu noru pasiekti gyvenime kuo daugiau arba, priešingai, – savisabotažu;

      3) susidaryti asmeninę programą, leisiančią perimti gyvenimo kontrolę į savo rankas ir sustiprinti savivoką, nustatyti sveikas ribas su motina bei nutraukti smurtinio palikimo grandinę.

  Šilta ir užuojautos kupina dr. McBride knyga „Ar tikrai esu nevykėlė?“ padrąsins ir įkvėps kiekvieną skaitytoją bei taps pagrindine priemone kelyje į pasveikimą.

   

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 320, Formatas: 14x20  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti