Aš pavogiau savo superprotingos sesers smegenis. Jo Simmons

 • Aš pavogiau savo superprotingos sesers smegenis. Jo Simmons

  Kaina 13.09 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Keitas pakliuvo į „SUPERPROTINGŲ VAIKŲ“ viktoriną ir yra pasiryžęs ją laimėti. Tik menka bėdelė... jis nėra genijus! Dar blogiau, Keito sesuo MINERVA iš tikrųjų yra geniali. Maža to, jam teks su ja varžytis.

  IŠEITIS YRA!

  Keitas privalo tapti SUPERPROTINGAS, ir kuo greičiau! Nors ir nėra genijus, jis tikrai išradingas. Gal jam tiesiog pavyks pavogti sesers smegenis? O gal keli neįtikėtini IŠRADIMAI, čiaudintys Čilės triušiai ir keisti paplotėliai atvers jam kelią į PERGALĘ?

  Tai dar viena nepaprastai smagi ir juokinga „Mano tėvai atšaukė mano gimtadienį“ ir „Aš pamečiau savo močiutę prekybos centre“ autorės knyga.

  „Aš pavogiau savo superprotingos sesers smegenis“:

      • Skatina būti kūrybingus, išradingus, ryžtingus siekiant savo svajonių.

      • Moko įsiklausyti į šeimos narių norus, poreikius, mintis.

      • Humoras ir begalė juokingų nutikimų įtraukia net ne itin skaityti mėgstančius vaikus.

      • Knygos tekstas pateikiamas su didesniais tarpais ir raidėmis, yra iliustracijų, todėl tinka vaikams, pradedantiems skaityti ilgesnes istorijas.

  Knyga „Aš pavogiau savo superprotingos sesers smegenis“ skirta vaikams nuo 7 metų.

  Džo Simons (Jo Simmons) savo karjerą pradėjo dirbdama žurnaliste. Ji parašė daug nuostabių ir nepaprastai linksmų knygų vaikams, tarp kurių lietuvių kalba anksčiau išleistos „Mano tėvai atšaukė mano gimtadienį“ ir „Aš pamečiau savo močiutę prekybos centre“. Džo gyvena Braitone su vyru, dviem sūnumis ir anksčiau buvusiu beglobiu šuneliu iš Rumunijos. Mėgstamiausia rašytojos gimtadienio dovana yra elektrinis dantų šepetėlis.

  Nathan Reed – britų vaikų knygų iliustruotojas, kurio savo žaismingos, nutrūktgalviškos iliustracijos jau papuošė ne vieną Jo Simmons knygą.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 240, Formatas: 13x20  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti