Auksinė pora. Greer Hendricks, Sarah Pekkanen

 • Auksinė pora. Greer Hendricks, Sarah Pekkanen

  Kaina 28.12 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Sofoklis
 • Tobulybė gali būti apgaulinga...

  Visos poros turi paslapčių. Marisa ir Metju Bišopai – ne išimtis, o ir neištikimybė nėra didžiausia jų problema. Prieš dvylika minučių jie įpleveno į psichoterapeutės Eiveri Šembers kabinetą – žavūs, turtingi, pavydėtinai nepriekaištingi. Auksinė pora. Pradėjus seansą, pro storą pudros sluoksnį jau ima šmėžuoti nešvarumai. Greitai viskas subjurs dar labiau.

  Paslapčių turi ir ekscentriškoji psichoterapeutė Eiveri, taikanti neįprastus ir net ant teisėtumo ribos balansuojančius metodus. Ji neteko licencijos, tačiau ir toliau sėkmingai konsultuoja krizių ištiktus žmones. Dirbdama su klientais moteris taiko ypatingą dešimties seansų metodą. Galbūt tik jis ir gali iš duobės ištraukti Bišopus? Po truputį paviršiun ima veržtis giliai užkastos tamsios paslaptys, o pavojuje atsiduria daugiau nei tik braškanti santuoka.

  Pamažu atskleidžiant vis daugiau įdomybių, paslaptis veja paslaptį, tačiau ar Eiveri pavyks išgelbėti byrančią Bišopų santuoką? O gal kišdamasi į poros gyvenimą ji pati išsikasė duobę? Pabaiga bus tokia, kokios niekas nė nesitikėjo. 

   

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 416, Formatas: 14x21  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti