Automobilio kvapo rinkinys su ąžuoliniu laikikliu (Premium) Nepaprastas10 ml

 • Automobilio kvapo rinkinys su ąžuoliniu laikikliu (Premium) Nepaprastas10 ml

  Kaina 16.60 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Grafus
 • Naujieji CANDLE FAMILY automobilio kvapai!

    – IŠSKIRTINIS DIZAINAIS;
  – ILGAI IŠLIEKANTYS KVAPAI;
  – LENGVAS KVAPO PAPILDYMAS.

  Laikikliai pagaminti iš lietuviško ąžuolo, rankų darbo ir patentuoto dizaino. Kvapai, kurie puošia automobilį ir skleidžia nepaprastus aromatus. Šiame rinkinyje rasite ąžuolinį kvapo laikiklį, kuris tvirtinamas automobilio ventiliatoriaus grotelėse ir 10 ml kvapniojo aliejaus. Kvapnusis aliejus supiltas į stiklo buteliuką su lašintuvu, todėl papildyti laikiklį bus greita ir patogu.

  Kvapas: Greipfrutai, Raudonieji apelsinai, Rožių žiedai

  Kiekis: 10 ml.

  NAUDOJIMAS:

  1. Atidaryti pakuotę;

  2. Atsukti buteliuko lašintuvą.

  3.Pripildžius lašintuvą, turinį sulašinti į automobilio kvapo
  papildymo angą esančią viršuje.

  Saugoti, kad kvapusis mišinys nepatektų ant paviršių. Jei pateko ant paviršiaus, nedelsiant nušluostyti.

  SAUGUMO INFORMACIJA:

  Sudėtyje yra: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahidro-2,3,8,8-tetrametil-2-naftil)etan-1-onas; kumarinas; lilacetatas; d-limonenas (d-limonitas); (etoksimetoksi)ciklododekanas; 3-(4-tret- butilfenil)propionaldehidas; 2,4-dimetilcikloheks-3-en-1-karbaldehidas; cinamono aldehidas; pin-2(3)-enas; eugenolis; (Z)-1-(2,6,6-trimetil-1-cikloheksen-1-il)-2-buten-1-onas.

  ATSARGIAI. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia smarkų akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu ir muilu. Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Turinį / talpyklą šalinti pagal nacionalinius reikalavimus. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti