Benas- sapnų siuvėjas. Tomas Dirgėla

 • Benas- sapnų siuvėjas. Tomas Dirgėla

  Kaina 10.63 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tyto alba
 • Nauja vaikų pamėgto rašytojo Tomo Dirgėlos knyga „Benas – sapnų siuvėjas“ – apie berniuką ir jo išskirtinę galią pratęsti nutrūkusius sapnus. Tačiau tokias galias visuomet reikia saugoti nuo blogų žmonių...

  Visi vaikai ir net suaugusieji svajoja turėti kokių nors išskirtinių gebėjimų ir daryti netikėtus dalykus. Benas tai gali. Tačiau apie tai jis sužino tik po to, kai miršta jo tėvai. Senelis atskleidžia Benui, kad jis – nepaprastas vaikas. Beno galia susijusi su sapnais, jis gali susiūti nutrūkusį sapną ir taip leisti žmogui dar bent keletą minučių miegoti ir sapnuoti. Tačiau visi stebuklingi gebėjimai naudingi tik tol, kol jie yra gerų žmonių rankose.

  Beno adata, kuria jis siuva sapnus, netikėtai pavagiama ir atsiduria turtuolių porelės rankose. Jie nukniaukia adatą, nes tingi rūpintis savo dukra ir galvoja, kad viskas būtų labai paprasta, jeigu duktė tiesiog miegotų, sapnuotų ir netrukdytų tėvams gyventi... Tačiau į blogas rankas patekusi sapnų adata tikrai neatneš gėrio. Benas ir jo senelis turės ją susigrąžinti bet kokia kaina. 

   

  Leidimo metai: 2018, Puslapių skaičius: 128, Formatas: 15x21  
   

   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti