Brunas. Selemonas Paltanavičius

 • Brunas. Selemonas Paltanavičius

  Kaina 11.18 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • „Brunas“ – jautri ir jauki Selemono Paltanavičiaus istorija vaikams, apie pasenusį cirko meškiną Bruną, kurį šeimininkas išvežė ir paliko miške. Bėda ta, kad tarp žmonių augęs lokys nežinojo, kaip gyventi savarankiškai ir kreipėsi pagalbos į pirmą sutiktą žmogų.

  Knyga palies tiek vaikų, tiek suaugusiųjų širdis. Istorija prasideda, kai žmogus (tai galėjo būti ir pats autorius!) miške sutinka mešką. Iš pradžių jis išsigąsta, tačiau žmogaus balsu kalbantis lokys nuramina ir paklausia, ar kartais neatsirastų „Coca Cola“ skardinėlė. Keista porelė susėda ir lokys papasakoja savo istoriją. Pasirodo, kad jį dar tokį mažą, kad net mamos neprisimena, iš rankų į rankas leido įvairūs žmonės. Galiausiai meškinas pateko į cirką, kur jį išmokė visokių triukų. Vieni triukai Brunui visai nepatiko, o kiti pasirodė labai smagūs! Pavyzdžiui, Brunui labai patiko važiuoti dviračiu, tik jis niekaip nesuprato, kodėl tai reikia daryti ratu.

  Meškinui sekėsi! Daugybė vaikų plojo jo pasirodymams, mėtė saldainius ir kitus skanumynus. Brunas jautėsi laimingas. Tačiau atėjo toks laikas, kad ant dviračio užsirioglinti tapo per sunku, o kiti triukai greitai išvargindavo. Cirko direktorius nusprendė, kad lokiui laikas į pensiją. Ir, kad žvėris niekur nesijaus taip gerai, kaip miške! Taip cirko meškinas Brunas tapo miško meškinu. Tačiau girioje nėra minkšto apkloto, stogo virš galvos, limonado, saldainių ir bulvių traškučių. Kaip gi gyventi tokiomis baisiomis sąlygomis? Štai ir prašo meška pagalbos pirmojo sutikto žmogaus. Tik čia kyla dilema, kaip gi prijaukintą žvėrį įpratinti gyventi miške? Kaip seksis ši užduotis?

  „Brunas“ – pamokanti istorija apie nepaprastą draugystę, atsidavimą ir norą padėti. Autorius kviečia skaitytojus įsijausti į Bruno gyvenimą ir baimes, pagalvoti, kaip jam galėjo būti baisu miške vienam. Selemonas Paltanavičius tikisi, kad pasakojimas pasės keletą gerumo sėklų vaikų širdyse. Autorius skatina mylėti visus gyvūnus ir žmones, jų neskriausti. Vaikai ir tėvai turėtų aptarti, ar tikrai žvėrims vieta yra cirke. 

   

  Leidimo metai: 2019, Puslapių skaičius: 96, Formatas: 18x25 
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti