Randall Munroe. Penki archetipai

 • Randall Munroe. Penki archetipai

  Kaina 13.49 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Atraskite savo asmenybės archetipus ir pagerinkite gyvenimo bei santykių su kitais žmonėmis kokybę, pasinaudodami nauja, asmeniniams pokyčiams skirta saviugdos sistema

  Tradicinės kinų medicinos elementai Medis, Ugnis, Žemė, Metalas ir Vanduo yra žmogaus prigimties augimo ir vystymosi pagrindas. Manoma, kad jie mums padeda suprasti viską – nuo ligų ir išgijimo iki svarbiausių vaikų vystymosi procesų, ir toliau daro įtaką šiuolaikinei kinų medicinos praktikai. Tačiau šioje knygoje ajurvedos mitybos specialistė, reiki meistrė ir organizacijos „Tournesol“ įkūrėja Carey Davidson parodo, kad kiekvienas iš šių penkių elementų gali būti laikomas asmenybės archetipu, o mūsų viduje kunkuliuoja unikalus šių archetipų mišinys – tarsi langas, pro kurį žvelgiant gyvenimas tampa prasmingesnis visuose lygmenyse.
  Knygoje Penki archetipai Davidson teigia, kad, žinodami kiekvienam tipui būdingus asmenybės bruožus ir pasinaudodami tuo, ką autorė vadina Penkių archetipų metodu, išmoksite numatyti savo elgsenos modelius – ne tik su savimi, bet ir su draugais, meilės santykių partneriu, vaikais ir net bendradarbiais. Taikydami šį metodą, jūs taip pat:
  - išmoksite labiau kontroliuoti veiksmus ir poelgius, kurie trukdo jūsų potencialui;
  - ištobulinsite savimonės ir savireguliacijos įgūdžius, kurių prireikia susidūrus su kasdieniu stresu;
  - suprasite, kas iš tiesų erzina žmones, todėl sugaišite mažiau laiko inertiškiems santykiams ir daugiau laiko skirsite tiems, kurie kelia pasitenkinimą.
  Dirbdama su žmonėmis, poromis, bendrovėmis, tėvais, vaikais ir pedagogais bei nuolat atidžiai tyrinėdama penkis elementus, Davidson pateikė šį darbą apibendrinančias įžvalgas ir sukūrė supaprastintą bei praktišką vadovą, padėsiantį tinkamai pasinaudoti penkių archetipų stiprybėmis. Penki archetipai – tai išsamus kelrodis, kuriame rasite vertinimo klausimyną, padėsiantį nustatyti savo pagrindinį, antrinį ir žemiausią archetipą, jis ne tik atskleis daugiau informacijos apie jus patį, bet pakeis jūsų santykius su kitais ir parodys kelią į asmeninę bei tarpusavio santykių harmoniją.

  Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2020-12-07, Formatas: 20x13,5x2,5, Svoris: 355g.
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti