Dailius Dargis. Holivudo monstras iš Lietuvos

 • Dailius Dargis. Holivudo monstras iš Lietuvos

  Kaina 18.49
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Kruvinasis greitkelis: nuo Kalvarijų turgaus iki Los Andželo

  Daugiau nei po dvejų metų pertraukos rašytojas, žurnalistas Dailius Dargis (gim. 1978 m.) sugrįžta su naujausia kriminalinės dokumentikos knyga. Kiek anksčiau išleistų ir ne kartą perleistų autoriaus knygų „Tikroji Daktarų istorija“ (2010 m.), „Kruvinasis mafijos maršrutas“ (2011 m.), „Vilniaus bomberio išpažintis“ (2013 m.), „Mafijos kronikos“ (2014 m.), „13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių“ (2015 m.), „Juodosios mafijos našlės“ (2016 m.), „Kriminalinė Agurkinių odisėja“ (2018 m.) išpirkta tūkstantiniai tiražai, jos ne vieną savaitę buvo perkamiausių Lietuvos knygų sąrašuose.

  Tai istorija apie baimę garsiausiems pasaulio kino aktoriams, režisieriams kėlusį Lietuvos pilietį, tapusį sudėtingiausia mįsle ne tik jo artimiesiems, bet ir viso pasaulio teisėsaugos elitui.

  Prasidėjusi nuo Kalvarijų gatvės, pirmojo limuzinų nuomos punkto Vilniuje, Koncertų ir sporto rūmuose, skolų „Vilniaus brigados“ vadeivai Borisui Dekanidzei atidirbinėjimo, laisvalaikio su mažamečiu sūnumi jo tėvo Georgijaus viloje ir nusidriekusi iki Holivudo.

  Ilgai trukusi žmogžudžio, drebinusio Puolusių Angelų miestą ir visą Holivudo kino garsenybių elitą, karjera.

  Vienintelė tokia istorija ir vienintelė verta tikro Holivudo filmo scenarijaus.

  Dokumentinis kriminalinis trileris, kurį skaitydami persikelsite į ką tik nepriklausomybę atgavusios Lietuvos restoranus, rasite juose koncertavusiųjų istorijas, o vienas jų netrukus šiurpins Ameriką mirtį sėjančiais žygiais ir kels siaubą JAV elitui.

  Realiais faktais grįstas, iki šiol psichologus ir visko mačiusius Amerikos ir Lietuvos pareigūnus šokiruojantis pasakojimas apie pirmąjį lietuvį, nuteistą mirties bausme JAV.

  Lietuvį, atradusį dailės meną ir kolekcininkus, apie kurį ir toliau bijo kalbėti šalies užsienio ambasados, mūsų užsienio reikalų ministrai ir šalies elitas.

  „Holivudo monstras iš Lietuvos“ – ypatingas pasakojimas, naikinantis bet kokią ribą tarp gyvybės, žiaurumo, pinigų ar beprotybės….

   Puslapių skaičius: 400, Leidimo metai: 2020-06-10, Formatas: 24x17x2,8, Svoris: 1070g.
    

 • Alternatyvios prekės

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti