Dangaus belaisvis. Carlos Ruiz Zafon

 • Dangaus belaisvis. Carlos Ruiz Zafon

  Kaina 18.80 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Obuolys
 • „Dangaus belaisvis“ - pavojingų paslapčių ir begalinės meilės knygoms kupinas pasakojimas, tapęs populiariausia visų laikų knyga Ispanijoje ir bestseleriu daugiau nei 40 pasaulio šalių.

  Dar vienas nepakartojamas, pilnas paslaptingų vingių pasauliniu mastu pripažintų „New York Times“ bestselerių autoriaus Carloso Ruizo Zafóno pasakojimas „Dangaus belaisvis“. Meilė, literatūra, aistra ir kerštas paslaptingoje gotikinės Barselonos širdyje, kurioje knygų „Vėjo šešėlis“ ir „Angelo žaidimas“ herojai atgimsta kovai su priešininku, grasinančiu juos sunaikinti.

  Barselona, 1957-ųjų Kalėdos. Danielis Semperė ir jo žmona Bėja turi ką švęsti. Jie susilaukė sūnaus, kurį pavadino Žiulijanu, o jų artimo draugo Fermino de Toreso meilę tuoj vainikuos santuoka. Tačiau jų džiaugsmą aptemdo knygyne pasirodęs paslaptingasis nepažįstamasis, nupirkęs brangiausią knygą – puošnų „Grafo Montekristo“ leidimą – ir palikęs jame užrašą: „Skiriu Ferminui Romerui de Toresui, kuris sugrįžo iš mirusiųjų pasaulio ir turi raktą į ateitį.“

  Kas yra šis žmogus ir ko jis nori iš Fermino? Atsakymas slypi baisioje du dešimtmečius tamsiuose miesto praeities užkaboriuose saugotoje paslaptyje – epinėje įkalinimo, išdavystės, žmogžudystės ir meilės istorijoje, kuri veda į pačią Pamirštų Knygų Kapinių širdį.

  Nepažįstamojo pasirodymas panardina Ferminą ir Danielį į pavojingą nuotykį, nukeliantį į 1940-uosius ir pirmąsias Franko diktatūros dienas. Siaubingi to meto įvykiai verčia juos ieškoti tiesos, kuri sukels pavojų viskam, kas jiems brangu, ir galiausiai pakeis jų gyvenimus. 

  Leidimo metai: 2021, Puslapių skaičius: 336, Formatas: 14x21  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti