Dėlionė "Metai miške. Tėvai ir vaikai"

 • Dėlionė "Metai miške. Tėvai ir vaikai"

  Kaina 10.67 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Dėlionė skirta vaikams nuo 2 metų amžiaus. Dėžutėje yra 20 didelių elementų, tai yra 10 tėvų ir vaikų porų, dėlionė. Tarp jų atsidūrė lokiukai, barsukai, voverės, kiškiai, šernai, kurapkos, stumbrai, kirstukai, meškėnai ir ežiai.

  Dėlionė skatina pažinti gyvūnus. Verta pradėti nuo atidaus paveikslėlių žiūrinėjimo ir pokalbio su vaiku apie tai, kaip atrodo gyvūnai, kas jiems būdinga – tai vėliau palengvins dėliojimą. Tokio pokalbio metu darosi turtingesnis vaiko žodynas, jis įgyja naujų žinių.

  Dėlionę galima tiesiog sumaišyti ir padėti prieš vaiką, kad bet kokia eile jungtų tėvus su vaikais. Žaidžiant su jauniausiais vaikais siūlome pradėti nuo kelių porų ir po truputį pridėti naujų, kai vaikas bus tam jau pasirengęs. Žaisdamas su dėlione vaikas lavina vaizduotę, pratinasi būti tikslus ir kantrus.

  Dėlionės teikia galimybių žaisti įvairaus sunkumo žaidimus:

  Kur yra...?

  Sudedame atskirai dėlionės dalis, kuriose pavaizduoti tėvai, ir atskirai gabalėlius, kuriuose yra vaikai. Paimame dėlionės dalį su bet kuriuo gyvūnu ir klausiame: „Kur yra to meškiuko (meškėno, ežio...) mama / tėtis?“ Vaikas ieško atitinkamo gabaliuko ir sudeda jį. Taip pat galime išrinkti bet kurį gyvūną tėvą / motiną ir paklausti: „Kur yra to lokio (meškėno, ežio...) vaikas?“

  Spėliojimas

  Atskirai sudedame dėlionės dalis, kuriose pavaizduoti tėvai, ir atskirai paveikslėliais žemyn dalis, kuriose pavaizduoti vaikai. Parodome bet kurį gyvūną tėvą / motiną ir paraginame pagal detalės formą rasti uždengtą jo vaiką: „Kur yra mažas lokiukas? O, tai yra mažas meškėnas, ieškome toliau.“ Tokį patį spėliojimą galima surengti uždengus tėvus ir ieškant jų pagal formą.

  Leidimo metai: 2022
  Formatas: 14x14 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti