Dinozaurai. Naujas žvilgsnis. Michael J. Benton

 • Dinozaurai. Naujas žvilgsnis. Michael J. Benton

  Kaina 31.29 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Michael J. Benton knyga su 163 iliustracijomis „Dinozaurai. Naujas žvilgsnis“ apie tai, kaip mokslo revoliucija paskatino iš naujo perrašyti istoriją.

  „Jei norite sužinoti, iš kur sužinojome tai, ką žinome apie dinozaurus, perskaitykite šią knygą!“
  STEVE BRUSATTE, „Sunday Times“ bestselerio „The Rise and Fall of the Dinosaurs“ autorius

  Per pastaruosius dvidešimt metų dinozaurų tyrimai tapo tikra mokslo disciplina. Naujos technologijos padėjo atskleisti priešistoriniuose kauluose slypinčias paslaptis, nors anksčiau niekas negalėjo apie tai nė pasvajoti – dabar galime sužinoti dinozaurų spalvą, jų sąkandžio jėgą, didžiausią greitį ir netgi kaip jie rūpinosi jaunikliais.

  Knygoje „Dinozaurai. Naujas žvilgsnis“ buvo surinkti visi naujausi paleontologijos faktai ir suteikta galimybė apsilankyti lauko tyrimų „užkulisiuose“ bei susipažinti su muziejų laboratorijų kasdienybe stebint dinozaurų tyrimų transformaciją nuo jų ištakų senovės gamtos istorijoje iki itin technologiškos, kompiuterizuotos ir griežtai mokslinės šios mokslo srities šiandien. Bentonas paaiškina, ką mes žinome apie dinozaurų pasaulį, kaip randamos ir iškasamos dinozaurų liekanos ir ypač kaip paleontologai iš fosilijų sužino dinozaurų gyvenimo detales – kokios jie buvo spalvos, kaip augo, maitinosi ir judėjo, kaip vystėsi nuo kiaušinio iki suaugusio individo, kaip suvokė pasaulį ir netgi ar kada nors pavyks juos atgaivinti. Dinozaurai vis dar yra labai svarbi mūsų pasaulio dalis.

  „Michaelo Bentono patirtis ir rašymo stilius įkvepia paleontologijos mokslui tokios gyvybės, kokios neturi vadovėliai ar mokslinės knygos.“
  STEVE BRUSATTE

  „Tegu tie, kurie, kaip ir aš, nėra mokslininkai, pamėgina perskaityti šią knygą ir nepajusti nuostabos ir susižavėjimo.“
  TOM HOLLAND, „Guardian“

  Michaelas J. Bentonas yra stuburinių paleontologijos profesorius ir Bristolio universiteto paleobiologijos tyrimų grupės vadovas. Bentonas yra parašęs daugiau nei penkiasdešimt knygų, įskaitant klasika tapusius paleobiologijos vadovėlius ir „When Life Nearly Died“ („Kai gyvybės beveik nebeliko“), be to, žiniasklaidoje jis nuolat komentuoja naujus su dinozaurais susijusius atradimus.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 384, Formatas: 14x21  
  ičius: 384
  Formatas: 14x21 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti