Pasirinkimas

 • Pasirinkimas

  Kaina 14.69 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Alma littera
 • Jūs negalite pakeisti to, kas nutiko, negalite pakeisti to, ką padarėte ar kas buvo padaryta jums. Bet galite pasirinkti gyventi dabar.

  – Mažoji šokėja, – įsakė Mengelė, – pašok man.
  Knygoje „Pasirinkimas“ Edita Eger dalijasi asmeniniais holokausto išgyvenimais ir nepaprastomis istorijomis žmonių, kuriems ji pagelbėjo kaip psichologė. Antrojo pasaulinio karo metais paauglė Vengrijos žydaitė Edita su šeima atsidūrė Aušvice. Čia jai teko kęsti nesuvokiamas kančias ir kartu šokti garsiajam Jozefui Mengelei; pasitelkusi neįtikėtiną drąsą Edita išgelbėjo seseriai gyvybę ir kartu su kitomis kalinėmis dalyvavo Mirties žygyje. Panaikinus koncentracijos stovyklą, Editą ištraukė iš po kūnų krūvos vos gyvą.
  Šiandien Edita Eva Eger – pasaulinio garso psichologė, dirbanti su prievartos aukomis ir kareiviais, kenčiančiais nuo potrauminio streso sindromo. Ji atskleidžia, kiek daug žmonių gyvena savo proto kalėjime, bet, stoję akis į akį su savo traumomis, galime pasirinkti laisvę ir iš jo ištrūkti.


  Jos istorija mane pakeitė amžiams. – Oprah Winfrey

  Kaip niekad svarbi žinutė šiais laikais. Editos knyga yra triumfas. – The New York Times

  Holokausto literatūros šedevras. Jos prisiminimai, kaip ir visas jos gyvenimas, nepaprasti, sukrečiantys ir kartu įkvepiantys. – The Times Literary Supplement

  Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2020-10-17, Formatas: 21,3x14,3x2,7, Svoris: 440g.
    

 • Alternatyvios prekės

  15.90 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  9.28 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti