Eiti kiaurai sienas. Marina Abramovič

 • Eiti kiaurai sienas. Marina Abramovič

  Kaina 18.66 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Kitos knygos
 • Juo labiau sumauta tavo vaikystė, juo geresniu menininku tapsi, nes turi daug peno darbui. Mano vaikystė nebuvo maloni ir lengva, tačiau, turiu pripažinti, dabar, po visko, ką nuveikiau per savo ypatingą gyvenimą, jaučiuosi tikrai gerai. Iš tiesų esu laimingiausia kaip tik dabar.“

  Marina Abramović, Kaunas, 2022 m.

  Šiuos žodžius Marina Abramović ištarė 2022 metais Kaune rekordinio dydžio – 6 tūkstančių žiūrovų – auditorijai. Milijonus žmonių visame pasaulyje įkvepiančios menininkės pasirodymai, balansuojantys ant baimės, skausmo ir išsekimo ribos, žiūrovų dėmesį prikausto jau daugiau nei keturis dešimtmečius.

  Atsiminimų knygoje „performanso krikštamote“ vadinama M. Abramović drąsiai pasakoja savo gyvenimo istoriją. Tame gyvenime – kūrėja jį tokį pasirinko ir kaip tam tikrą meno formą – netrūko sukrėtimų, nuotykių, išbandymų ir pavojų. Daugialypę asmenybę atskleidžia performansai, kuriuose išbandomos kūno ištvermės ribos. M. Abramović rašo apie įspūdingą savo karjerą ir nepavykusius projektus, apie emocines, dvasines ir fizines transformacijas, keliones ir meilę.

  Ši knyga – intymi ir atvira išskirtinės moters biografija – įtrauks, sužavės, nepaliaus stebinti ir paskatins naujai pažiūrėti į save. 

  Puslapių skaičius: 424, Leidimo metai: 2023-02-13, Formatas: 23,5x15x3,7 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti