Enšteinas laike ir erdvėje. 99 gyvenimo epizodai. Samuelis Graydonas

 • Enšteinas laike ir erdvėje. 99 gyvenimo epizodai. Samuelis Graydonas

  Kaina 24.32 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • 99 gyvenimo epizodai

  ATSKALŪNAS
  PACIFISTAS
  FIZIKAS
  KAZANOVA
  PABĖGĖLIS
  MAIŠTININKAS
  GENIJUS

  MANOTE PAŽĮSTANTYS EINSTEINĄ? DAR PAGALVOKITE

  Jo veidas iškart atpažįstamas. Jo pavardė – genijaus sinonimas. Šiandien Einšteinas yra pirmeivis ir žmogus, simbolizuojantis gerokai jį pranokstančius dalykus: mokslo pažangą, mąstymo galią ir visą epochą. Bet kas tikrai buvo Einšteinas?

  Albertas Einšteinas – Nobelio premiją pelnęs fizikas, sukūręs bendrąją reliatyvumo teoriją ir atradęs juodąsias skyles. Jo vardu pavadintas itin radioaktyvus cheminis elementas Nr. 99, taip pat jis – aukštosios mokyklos atskalūnas. O FTB jam buvo sukurtapusi net 1 400 puslapių bylą. Ir tai toli gražu ne viskas...

  Šioje knygoje Samuelis Graydonas nupučia dulkes nuo garsiausio pasaulio mokslininko gyvenimo istorijos. Be to, kad čia rasite daug informacijos apie jo atradimus ir mintinius eksperimentus, pakeitusius pasaulį, autorius pasakoja ir apie dingusią jo dukterį bei meilės laiškus, apie pabėgimą nuo nacių ir pokštų, pasakotų liūdinčių papūgų Bibo pralinksminti, apie tai, kaip atsisakė tapti Izraelio prezidentu. Knygoje Einšteinas laike ir erdvėje pasakojamos devyniasdešimt devynios nepamirštamos istorijos apie žmogų, pakeitus požiūrį į visatą, laiką ir mūsų vietą.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 336, Formatas: 21,3x14,3x3,2  

   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti