EXIT: Faraono kapas

 • EXIT: Faraono kapas

  Kaina 18.17 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Brain games
 • Egipto šventės metu žaidėjai aplanko visos kelionės akcentą – akmenines piramides! Bet pakilę siaurais, labirintiniais koridoriais, jie supranta, kad atitrūko nuo likusios grupės. Kelias valandas klajoję, jie patenka į paslaptingą kapo kambarį, tačiau staiga už jų užsiveria akmeninės durys. Žaidėjai yra įkalinti. Ant grindų guli smėliu padengtas sąsiuvinis ir senovinis besisukantis kodų rinkiklis. Ar žaidėjai sugebės laiku pabėgti, ar bus amžinai palaidoti po akmenimis?

  „Faraono kapas“ – tai populiariausių ir geriausiai parduodamų pabėgimo kambarių žaidimų serijos dalis. „Faraono kapo“ žaidėjai dirba komandoje, naudoja kūrybiškumą ir dedukcijos galias, kad išsiaiškintų kodus, išspręstų galvosūkius, rinktų objektus ir po truputį užsitarnautų savo laisvę.

  Kiekvieną „EXiT“ žaidimą jūsų komanda pradeda užrakinta įsivaizduojamame kambaryje arba įkalinta kokioje kitoje vietoje. Turite išspręsti eilę mįslių ir galvosūkių, kad atrakintumėte duris ir atrastumėte naujas mįsles. Kiekvienas teisingas sprendimas atrakina naują mįslę, o jūs atsiduriate vienu žingsniu arčiau laisvės. Perskaitę taisyklių knygelę, komandos nariai turės patys išsiaiškinti, kaip atrodo kambariai, kokios yra juose esančios užuominos, kaip jas iššifruoti ir kaip pabėgti. Kiekvieną žaidimą galima žaisti tik kartą, nes turėsite žymėti, lankstyti ir plėšyti žaidimo rinkinio dalis.

  Amžius: nuo 12 metų
  Žaidėjų skaičius: 1-4
  Žaidimo trukmė: 45-150 minučių
  Nuostatų kalba: LT 

 • Alternatyvios prekės

  22.71 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  22.71 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  10.21 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti