Gamtinė žemdirbystė. Saulius Jasionis

 • Gamtinė žemdirbystė. Saulius Jasionis

  Kaina 16.52 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Atsisakykite tradicinių ir bereikalingų žemės darbų, nešvaistykite daugiau energijos, negu gaunate naudos ir pereikite prie populiarėjančio ekologinio ūkininkavimo būdo! Apie tai žemdirbystės mitų griovėjo Sauliaus Jasionio knyga „Gamtinė žemdirbystė“.

  Gamtinė žemdirbystė nėra kokia nauja religija ar auksinių taisyklių rinkinys, tai netgi ne „žemės dirbimas“, o natūraliai vykstantys dirvodaros procesai. Darbą nudirba pati gamta.

      - Jeigu daržovės puikiai auga neariamoje ir neperkasinėjamoje dirvoje, kam ją arti ir perkasinėti?

      - Jeigu mes galime gauti gerą derlių be trąšų, o daržų bei sodų derlingumas kasmet didėja, kam pirkti trąšas?

      - Jeigu mokame sukurti tokią aplinką, kurioje augalų ligos ir kenkėjai nepadaro žalos, kam tuomet rūpintis profilaktika ir gydymu?

      - Jeigu dažnai aplinka jau yra sukurta arba kuriama pačios gamtos be mūsų įsikišimo, kam tą aplinką kurti?

  Šie ir dar daugiau knygoje "Gamtinė žemdirbystė" aptariamų neįtikėtinų „jeigu“, teorija ir praktika su vaizdžiomis iliustracijomis, įrodys jums, kad išmėginti šį ūkininkavimo būdą, užsiauginti kokybiškų gėrybių išsaugant sveiką ir švarią aplinką, neabejotinai verta.

  Ūkininkaukite ne pagal agronomų, o gamtos sukurtą planą!

  Saulius Jasionis – gamtinės žemdirbystės Lietuvoje pradininkas ir propaguotojas. Skaito paskaitas apie gamtinę žemdirbystę ir tikrąją ekologiją, veda daržininkystės ir sodininkystės seminarus,užsiima sodų ir gamtinių ūkių projektavimu ir įrengimu, taip pat konsultuoja ir užsiima senovinėmis, genofondinėmis veislėmis ir jų saugojimu. Pats augina senovines vaismedžių, uogakrūmių ir daržovių veisles, augina nykstančių veislių naminius paukščius. 

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 272, Formatas: 14x21  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti