Gary John Bishop. Nustok daręs tą š*dą

 • Gary John Bishop. Nustok daręs tą š*dą

  Kaina 11.28 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Nustok daręs tą š*dą. Nebekask pats sau duobės ir susigrąžink savo gyvenimą.

   

  Jei esi pavargęs, sukrėstas, persidirbęs, nemylimas, įstrigęs, dvejojantis, be pinigų, nuobodžiaujantis, išsigandęs, įtarus, piktas, pernelyg susirūpinęs, pernelyg analizuoji, stokoji pasitikėjimo savimi, eini netinkamu keliu ir ne ta kryptimi, pasiekei dugną, įklimpai praeityje, nerimauji dėl ateities, viskuo nusivylei, negali atleisti arba tiesiog įstrigai užburtame rate, tuomet aš esu vyrukas, kurio tau reikia, ir šie puslapiai skirti būtent tau.

   

  Ne, labai rimtai, jie skirti tau. Ne tik perskaityk juos, bet ir pasinaudok!

   

  Atskleiskime pačią viso šio mėšlo esmę ir atsikratykime jo.

   

  Yra priežastis, kodėl ne visiems, norintiems atsikratyti viso mėšlo, pasiteisina patarimas tiesiog pakeisti vidinį monologą, renkantis frazes „aš pakankamai geras“, „aš pakankamai protingas“, „aš esu mylimas“, „galiu tai padaryti“.

   

  Šio požiūrio problema ta, kad jis nepadeda įvardyti viso to šlamšto. Būdamas vienoks, tu negali įveikti problemų taip, kaip tau nepriimtina. Negali išvengti paties proceso. Emociškai tai tolygu prieš atvykstant draugams sušluoti negyvus tarakonus po kilimėliu. Žinoma, iš pažiūros viskas puiku, bet širdyje tu žinai, kad tie tarakonai tebėra.

   

  Ši knyga padės pažvelgti po tuo kilimėliu. Atskleisti tuos paslėptus emocinius tarakonus ir išsilaisvinti, iš tikrųjų būti savimi, o ne apsimetinėti. Be abejo, savo emocinę būklę gali pakeisti veikdamas, per procesą, kurį pristačiau savo pirmoje knygoje “Atsp*sk nuo savęs” , tačiau bendras vardiklis yra kalba.

  Jei dabar skaitydamas mintyse svarstai, kaip visa tai tinka sutuoktiniui, tėčiui, viršininkui, pusbroliui ar buvusiajai (arba buvusiajam), nepagavai esmės.

   

  Ši knyga skirta tau ir yra apie tave.

   

  Gali nutikti taip, kad skaitant šią knygą teks atlikti šuolį ir nutraukti dabartinio įsitikinimo grandinę.

   

  Viskas gerai, nemirsi.

  Išdrįsk šokti.

  Dabar keli patarimai. Retkarčiais galbūt bus įdomu, kaip tau sekasi skaitant šią knygą. Patikrinti pažangą. Rekomenduoju suskaidyti šį procesą į dalis, kad turėtum pakankamai laiko ir galėtum perfiltruoti mano pateikiamą informaciją, užsirašyti tam tikras pastabas, išgryninti, ko tau reikia, įkvėpti oro gurkšnį. Juk šiaip ar taip kalbame apie tavo polinkį į savinaiką. Knygos puslapiuose mes nedūksime domėdamiesi džiaugsmingais tavo širdies troškimais, greičiau jau klaidžiosime analizuodami dešimtmečius trukusią nepageidaujamą nesantaiką, nepasitenkinimą ir nuolatinį kenkimą tam, kas yra gero tavo gyvenime!

  Tau gali būti nejauku.

  Kai kuriems galbūt atrodys, kad šioje knygoje yra labai daug blogų naujienų.

  Ką gi.

  Nerasi čia nei vienaragių, nei euforijos, po galais, niekas nesiruošia čia tavęs guosti. Tam yra savas laikas ir vieta. O čia ne vieta ir ne laikas. Tačiau pažadu viena. Jei skaitysi iki galo, apmąstysi ir atskleisi savo pasąmoninius motyvus, pritaikysi pristatytas idėjas ir principus, save pradėsi suprasti geriau nei kada nors anksčiau, ir pagaliau galėsi susigrąžinti gyvenimą.

  Pabandom?

  Puslapių skaičius: 216, Leidimo metai: 2020-12-01, Formatas: 20,3x12,7x1,3, Svoris: 260g.

 • Alternatyvios prekės

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti