Gerai kalbėti gali visi. Neringa Bliūdžiūtė

 • Gerai kalbėti gali visi. Neringa Bliūdžiūtė

  Kaina 18.11 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Kaip kalbėti aiškiai, tiksliai ir įtaigiai

  Kitoks požiūris ir konkretūs įrankiai

  NORITE PRISIJAUKINTI VIEŠĄJĮ KALBĖJIMĄ? KAD NEBŪTŲ KANČIA NEI RUOŠTIS KALBAI, NEI JĄ SAKYTI?

  Knyga „Gerai kalbėti gali visi“ apie gerą kalbėjimą. Tokį, kuris padeda pasiekti savo tikslų. Tai knyga, griaunanti mitą, kad viešasis kalbėjimas aktualus tik politikams ir lemtas vos keliems laimingiesiems. Nėra magijos ir išrinktųjų, yra tik kryptingai skiriamas dėmesys ir darbas. Kalbėjimas – labiau matematika nei mistika.

  Ši knyga pateiks aiškius kriterijus, svarbius rengiant savo pristatymą ar kalbą, padės jausti tvirtą pagrindą po kojomis ir kalbėti įtaigiau. Tiek svečiuose, tiek susitikime, tiek seminare. Nes gerai kalbėti gali visi. Reikia tik ruoštis.

  Knyga „Gerai kalbėti gali visi“ skirta prisijaukinti viešąjį kalbėjimą. Mes bijome to, ko nežinome, o apie viešąjį kalbėjimą esame prikūrę aibę mitų. Ši knyga suteiks aiškius kriterijus, kas svarbu rengiant pristatymą ar kalbą, padės jausti tvirtą pagrindą po kojomis. Be mitų, be mistikos, o su aiškiomis formulėmis, kaip kalbėti įtaigiau. Tiek seminare, tiek svečiuose, tiek susitikime. Nes gerai kalbėti gali visi. Reikia tik ruoštis.

  Pirmoje knygos dalyje rasite esminius elementus, reikalingus geram pristatymui ar kalbai. Kaip ruoštis kalbai, kaip sukurti gerą pradžią, aiškų dėstymą, stiprią žinutę ar efektyvią pabaigą, kaip atrasti pauzes ar padėti sau einant į susitikimą ar lipant į sceną sakyti kalbos. Tai realia praktika pagrįsti patarimai, kurie veikia.

  Antroje dalyje – interviu su įvairių profesijų atstovais, žinomais žmonėmis, kurie dalijasi savo kelione jaukinantis viešąjį kalbėjimą. Kai kuriuose interviu atrasite save, su kitais kalbėtojais gal nesutiksite, bet neabejotinai suprasite, kad mistikos šioje kelionėje nedaug. Tiesiog darbas, praktika, mokymasis iš savo ar kitų klaidų.

  Knygos „Gerai kalbėti gali visi“ puslapiuose:

  • Esminiai geros kalbos elementai.

  • Patarimai, kaip ruoštis kalbai, – nuo geros pradžios iki efektingos pabaigos.

  • Savipagalba keliaujant keliaujant į susitikimą ar lipant į sceną sakyti kalbos.

  • Žinomų žmonių patirtys jaukinantis viešąjį kalbėjimą.

  Praktika pagrįsti patarimai, kurie veikia!

  „Neringa Bliūdžiūtė turi daug praktikos. Ji yra autentiška, todėl natūraliai moko ir kitus nebijoti būti savimi. Man ji ne kartą padėjo!“
  Edukologė Austėja Landsbergienė

  „Profesionali, atidi ir tiksli formuojant žinutes, entuziastingai gilinasi į reikiamą temą.“
  Ambasadorius, buvęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius

  Neringa Bliūdžiūtė jau beveik dvi dešimtis metų padeda kalbėti kitiems – vadovams, organizacijoms, valstybėms. Buvusi užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus patarėja, Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalbų rašytoja, NATO Viešosios diplomatijos padalinio komunikacijos ekspertė, dabar konsultuojanti verslo ir viešojo sektoriaus vadovus savo sukurtoje konsultacijų įmonėje Wow. World of Words. Ilgametė ir išskirtinė komunikacijos bei viešojo kalbėjimo patirtis suformavo tvirtus pagrindus viešąjį kalbėjimą paversti savo galia ir sukurti veiksmingą metodologiją.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 304, Formatas: 14x21  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti