Grįžę. Tuneliai 2 knyga. Mel Hartman

 • Grįžę. Tuneliai 2 knyga. Mel Hartman

  Kaina 17.16 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Esu Džordža Borg, šiandien man šešiolika. Malonu susipažinti. Tikiuosi, mano istorija jums patiks, nes – tegu iškart tuo nepatikėsite – viskas, ką pasakoju, yra tiesa.“

  Tarsi Džordžos gyvenimas dar mažai būtų vertęsis aukštyn kojomis! Iš pradžių ji sužinojo, kad gali matyti tunelius – perėjimus tarp Žemės ir planetų kituose matmenyse. Ne tik matyti... ji vienintelė jūreivė, galinti tais tuneliais nukeliauti į kitus pasaulius. O dabar jos laukia dar daugiau netikėtumų!

  Vieną dieną tiesiai priešais Džordžą iš tunelio išnyra jos mama, palikusi ją, vos gimusią, vaikų namuose. Negana to, Džordža iškviečiama pas Valytoją, visų arkų, kuriose mokomi jūreiviai ir globojami ateiviai, bosą. Valytojas labai įtakingas ir paslaptingas, tik mažai kas žino, kas jis iš tiesų yra.

  Merginos gyvenimas vėl verčiasi aukštyn kojom! Ko Valytojas nori iš Džordžos? Ar mama atsakys į visus jos klausimus? Ir ar ji kada nors dar grįš į arką, kurią jau ėmė laikyti savo namais?

  „Grįžę“ yra antroji fantastinės dilogijos jaunimui „Tuneliai“ dalis, nuo pirmų iki paskutinių puslapių prikaustanti smalsumą žadinančia intriga ir daugybe nuotykių.

  Skaitytojams nuo 14 metų.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 336, Formatas: 15x21  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti